Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

.... sada kaki klupko belih i jako dugackih glista,jako ih je mnogo...
Moraćete da ponovite tretman sve dok izmet ne bude čist. Pitajte veterinara za dalji tretman i dinamiku primene!Bitno je i da ne dozvolite da se ponovo inficira sopstvenim izmetom.Uklanjajte ga detaljno, i dezinfikujte prostor gde često boravi (dvorište, boks, stan ....)!!! Edited by zmanic
Link to comment
evo da se javim i ovdedakle usvojili smo ga u subotu..i do danas mislili da je decak..za sada je zovemo Kuki25052013112.jpgdanas bili kod veta,kaze da je otprilike 6nedelja stara,nesto je pretpostavljao u vezi rase ali nista ne slusam jer sam i sa proslim kucetom imala razne pretpostavke u vezi rase pa je porastao mesanac..to nema veze..nego dobila je vakcinu protiv stenecaka i tabletu protiv glista i sada kaki klupko belih i jako dugackih glista,jako ih je mnogo...malo sam iznenadjena..ali valjda je ok..inace je u subotu sva drhtala i bila uplasena,sada je sve veselija i sve bolje i bolje :)
Srećkica. :heart:
Link to comment
evo da se javim i ovdedakle usvojili smo ga u subotu..i do danas mislili da je decak..za sada je zovemo Kuki25052013112.jpgdanas bili kod veta,kaze da je otprilike 6nedelja stara,nesto je pretpostavljao u vezi rase ali nista ne slusam jer sam i sa proslim kucetom imala razne pretpostavke u vezi rase pa je porastao mesanac..to nema veze..nego dobila je vakcinu protiv stenecaka i tabletu protiv glista i sada kaki klupko belih i jako dugackih glista,jako ih je mnogo...malo sam iznenadjena..ali valjda je ok..inace je u subotu sva drhtala i bila uplasena,sada je sve veselija i sve bolje i bolje :)
isto je meni lobelija iskakila. evo je ziva, zdrava i lajava.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
isto je meni lobelija iskakila. evo je ziva, zdrava i lajava.
baš tebi iskakila? :lol:šalim se..ma znam,ne paničim..nego mi samo bilo čudno,kad je vet rekao da očekujemo male glistice i ja sam,bez predznanja u svojoj glavi zamislila baš male,malecke kao crviće a to se nikako nije složilo sa slikom u realnosti pa sam se iznenadila.. Edited by ivy
Link to comment

glist(ic)e nisu veliki problemda jesu, strit-kerova ne bi bilo(aside izumreće od gladi, zlih ljudi ((videti pod "vendi")), težih bolesti i/ili kolovoza)

Link to comment

@ivysuper kucamazicu je, pazicu je i zvacu je ..... :)ovog moj cudan neki co'ek, sad izadje na terasu, omirisa kabanicu koja se susi od juce i podize nogu i obavi broj 1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...