Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

jel imao neko iskustvo s psom i tzv. dry heavingom nocom? moja lobelija je iznenada pocela da se napinje, oko pola tri, kao da ce da povraca ali nista ne izbacuje i tako dva tri puta. sada spava ali hrce ko testera.mislim, svakako je vodim kod veta izjutra ali da pitam i ppp javnost kojoj verujem.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

kada nisam siguran sta je bar nazovem vetaposao mi je raznovrstanpokusali su da udome ovog malog kod mene, ali vec imam jednog manijaka

Link to comment

bili kod veta. ima neku malo zapaljenje pa sluzi, nema temperaturu, nema sum na plucima, nista joj nije u grlu, normalno (cak malo jace) jede, juri macke i laje ko kreten. ovaj pas je ucinio sve da ostanem budan i gledam sas - gsw ali ja sam nezahvalnik pa to nisam shvatio.

Link to comment
  • 2 weeks later...

jel zna neko gde sad radi frizer za pse alek koji je operiso makazama u strahinjica bana?to je bio odlican frizer, a onda je netragom nestao :(

Link to comment

Primetio sam da moj pas matori polako. Nekako mi je usporeniji i iz njuške mu izbijaju sede. Malo me tuga hvata, mada je to tek 8 godina, ima još, ali navikao sam na veselog dečka

Link to comment

evo da se javim i ovdedakle usvojili smo ga u subotu..i do danas mislili da je decak..za sada je zovemo Kuki25052013112.jpgdanas bili kod veta,kaze da je otprilike 6nedelja stara,nesto je pretpostavljao u vezi rase ali nista ne slusam jer sam i sa proslim kucetom imala razne pretpostavke u vezi rase pa je porastao mesanac..to nema veze..nego dobila je vakcinu protiv stenecaka i tabletu protiv glista i sada kaki klupko belih i jako dugackih glista,jako ih je mnogo...malo sam iznenadjena..ali valjda je ok..inace je u subotu sva drhtala i bila uplasena,sada je sve veselija i sve bolje i bolje :)

Edited by ivy
Link to comment

da,a vet je rekao da obratimo paznju na male glistice u stolici i sad ja zamislila stvarno male pa sam se iznenadila kolicinom i velicinom,skoro da nema stolice nego samo one,rekla bih i do 10cm duzine...i da,rekao je da joj ponovo damo tabletu pre nego je dovedemo na revakcinaciju za 4nedelje..

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...