Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Lrde, da ne znaš neku čistokrvnu devojku napuljskog mastifa koja bi da se pari sa jednim četvorogodišnjim super čistokrvnim momkom sa Avale? Je l postoji neko provereno leglo ili neka drugarica tvoje lepotice?
Ne znam, nažalost. Imam tri dobra primerka kane korsoa u okolini, od kojih je jedna ženka, ali pravih napolitanaca nema u mojoj blizini.
Link to comment

Sad sam cuo da cemo da probamo vestacku oplodnju. :isuse:Kako li to funkcionise kod njih. :blink:Jedino mi na pamet pada onaj nas cupavi medaNece cura no samo ovog naseg manijaka.

Link to comment

Orca: Prenosimo vest da su građani pronašli otrov, u Beogradu, u Mileševskoj ulici oko broja 36, kod terena. Nadamo se da nije bilo žrtava, ali ipak pripazite na svoje kućne i ulične ljubimce kada šetate ovim krajem Beograda.ima i slika, nesto narandzasto.

Link to comment
ima i slika, nesto narandzasto.
verovatno je kreozan... Šta raditi u slučaju trovanja psa : Za slučaj da neko ne zna najčešće se baca kreozan (intenzivno žute boje) ili rodenticidi (intenzivno roze boje). U oba slučaja najbitnije je da se životinja ispovraća, a to se postiže tako što se sipa 3% hidrogen u usta, za veće pse i 2-3 bočice. Posle toga se daje aktivni ugalj. Kreozan vrlo brzo podiže telesnu temp i životinja mora da se tušira što hladnijom vodom. Kod trovanja rodenticidom treba što pre dati K vitamin.OTROV-300x336.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...

danas sam se igrao sa malim labradoromkako svi psi imaju jedno mesto gde kad ih ceskas pocnu nogom da voze bicikloa sutra sisanje naseg manijaka

Link to comment

za dva meseca bice predivanslicno je izgledao i posle profijaa na predhodnoj strani imas to opasno cudoviste iz mraka kada je imao duzu dlaku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...