Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Bandog ti je mešavina raznih rasa da bi se dobile dobre radne karakteristike. Svačime se ljudi igraju i glupiraju, ali recimo prava je ženka napuljskog mastifa i mužjak pitbula.Najbolja drugarica moje kuje je Rodezijanka. Kačio sam je na ovom topiku pre samo par strana, a ti tu "ima neki tamo". Mpf. <_<
Nisi ovde kačio. Ali sam rekla zato što ste ih nekad davno pominjali, u kontekstu toga da ih nema puno, pa da prijavim da ima jedan dečak na brdu, lep ko dukat.Inače, ja trenutno nisam u mogućnosti ni štene odgajam, samo razmatram šta bih volela da imam kad ponovo dovedem svoj život u red.
Link to comment
Je l' Ridzbeke diluje samo Vuk Bojovic ili postoji i legit odgajivacnica?
Vukovi nisu nešto. Ima gomila govana, kao i kod skoro svih, ali ima jedna prava pravcata sa odličnim psima. Ako ti treba, reci da ti šaljem na PM, da ne ispadne da reklamiram.
Nisi ovde kačio. Ali sam rekla zato što ste ih nekad davno pominjali, u kontekstu toga da ih nema puno, pa da prijavim da ima jedan dečak na brdu, lep ko dukat.
Jes' vala, na Slikama ljubimaca sam. :) Super su Rodezijanci, mnogo mi se sviđaju, a i kompatibilni su sa mojom zverkom. :)
Link to comment

da, ako je amerikanac, to dosta objasnjava, oni su u stanju citave rase da nazovu drugacije, takodje su vrlo fleksibilni u standardu kojeg nigde nemacane corso ima mnogo n. krvi u sebi, pa nije ni cudokod nas je sve otislo dodjavola i ne samo kod nas, potraznja diktira svakakve varijacije, a i nedostatak edukacije ne pomazeuvek odgajivacnicu sa renomeom, ne zbog posh varijante vec zbog what u see is what u get, plus istorija bolesti i autentican karakter rase

Link to comment

Još jedno pitanje. Drugarica će naravno da otrombolji njenog Nea. Ponaša se ko majka sa bebom i nešto mi je rekla da oni žive oko 8-9 godina. Pa to je strašno! Je l to istina? :(

Link to comment

Protiv otromboljenih pasai mačaka uvek preporučujem sledeće:http://www.youtube.com/watch?v=5lYACle5GmQilihttp://www.youtube.com/watch?v=yVjzd320gewKo nema mnogo vremena za šetnju ili ima hieraktivnog ljubimca ovo je prava stvar.A može lepo da posluži i vlasniku.Ja sam za moju kuju napravio nešto ovako:https://www.google.rs/search?q=dog+walker+bicycle&hl=sr&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=kIVlUZ3SG8eM4ASG2IHYCg&ved=0CDQQsAQ&biw=1081&bih=728Nije koštalo ni 500 dinara.

Edited by zmanic
Link to comment

Sad se u #59 vozio neki džukac - ušao je na stanici u Ljutice Bogdana, umuvao se na onaj centralni rotirajući deo zglobnog busa i tu legao. Ljudi ga fotografisali, ovaj car pozira. Komentarišu ljudi, ako su uspeli onog psa da udome, valjda će i ovaj naći novu kuću. Preskaču ga ali nikome nije smetao.Pretpostavljam da se provozao do okretnice na Petlovom brdu, nije bilo razloga da izlazi ranije.

Link to comment

Je l' dozvoljena voznja pasa kod nas u gradskom prevozu? Juce nas izbacise iz tramvaja a nisam bio siguran kakav je zakon u vezi sa tim pa se nisam svadjao.

Link to comment

Lrde, da ne znaš neku čistokrvnu devojku napuljskog mastifa koja bi da se pari sa jednim četvorogodišnjim super čistokrvnim momkom sa Avale? Je l postoji neko provereno leglo ili neka drugarica tvoje lepotice?

Link to comment

MI imamo jednog malog cupavog koji je sa nama u stanu, i spava sa nama, krade nam jastuke itd... Imamo i prijatelje koji svo vreme govore sve one argumente protivnika drzanja pasa u stanu. I sad ti prijatelji dobise labradora pod mus :rolf: , i promenila se prica. Kako knigovodja ponekad vidi sve.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...