Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

koliko je parking mesta u centru manje zbog letnjih bašti? kafić ima više stolica napolju nego u lokalu.

Link to comment

moj prijatelj Poljak sa devojkom hoce da poseti Beograd. Koji hotel preporucujete? Pitao me za savet gde da odsedne. Oni inace zive na visokoj nozi.

Link to comment
1 hour ago, Miki_belavista said:

moj prijatelj Poljak sa devojkom hoce da poseti Beograd. Koji hotel preporucujete? Pitao me za savet gde da odsedne. Oni inace zive na visokoj nozi.

square nine

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Miki_belavista said:

moj prijatelj Poljak sa devojkom hoce da poseti Beograd. Koji hotel preporucujete? Pitao me za savet gde da odsedne. Oni inace zive na visokoj nozi.

moskva, balkan, square nine

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

To su sjebali stubovi od novog mosta. Ja kada sam veslao kroz rukavac plasio sam se od toga sta radi i rakovackom basenu.

Jednom sam se prevrnuo u skifu i dilema mi je bìla da li da dignem ruke i potonem ili da se uhvatim camca i da cekem. 

Trener je stigao za 3 min, takao da nisam mogao da komplemetiram vec sam bio poslat na tusiranje vrelom vodom 1h.

Onda je sve nastavilo dalje po starom i smrdljivom. 

Link to comment

a zvezdarci, jel vam žuta voda iz slavine?

meni nije nestajala danas ali je prilično žuta. slučajno sam provalila kad sam punila flašu za zalivanje cveća

dani zrenjanina na zvezdari?

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

Je li jos nekom skocio racun za infostan 25% u odnosu na prosli mesec?

Da, sa 1300 na 1600, vidim da ima na drugoj strani računa i neka napomena za toplotnu energiju koja stupa na snagu od oktobra, tako da će grejanje tek da poskupi...

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

a zvezdarci, jel vam žuta voda iz slavine?

meni nije nestajala danas ali je prilično žuta. slučajno sam provalila kad sam punila flašu za zalivanje cveća

dani zrenjanina na zvezdari?

 

 

Noup, sve ok ovde.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...