Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

5 minutes ago, slepa živana said:

meni ovaj grad generalno izglada kao olupina,

 

Meni izgleda i apsolutno je krenulo posle 2012te. Ne kazem da smo pre toga bili Nemachka, kazem da je promena vlasti bila jako uochljiva u izgledu Beograda.

  • +1 5
Link to comment

Patološki mrze ovu zemlju, zelenilo, reke, planine, banje, niive, gradove, ljude, ama baš sve.  Ja nemam drugo obrazloženje za ovo što rade širom ove jadne Srbije

  • +1 9
Link to comment

ja sam za da se srusi ta tamo biblioteka i napravi nesto korisno, na primer, i nadzemni parking ili hotel za hodocasnike.

prvo je bilo, kao, uvalio nam onaj turcin kurtovic neki han, laze da je bio inspirisan tradicionalnom srpskom kucom.

onda je i onaj kripto-jesa mitric napravio logo s tajnim antisrpskim porukama.

onda je izbusen tunel za brzi voz pa zgrada podrhtava po voznom redu, a zidovi u magacinima pucaju. mora od nasih para da se placa i popravlja.

sad garaze, dok se naprave, padace gradja s polica. opet suvisni trosak.

 

sve zajedno, jedna stetna, skupa i nepotrebna zgrada, na elitnoj lokaciji, koja ometa valorizaciju i progres uopste.

 

inace, zemljiste je svojina crkve, kao i parking ispred nbs.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Od kako mi je kum ispričao stalno mi na pameti kad razmišljam šta mafija radi ovom gradu. Kum bio na proputovajnu kroz Italiju pa svratio u San Marino, rezervisao on line neki smeštaj. Došao tamo, kuća ogromna, pored zgrade suda, pita vlasnicu koliko je stara kuća, ona kaže "ne znam, moja porodica je kupila oko 1100. godine".

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
9 minutes ago, zorglub said:

Dobro, koliko je puta u međuvremenu San Marino spaljen i bombardovan?

Samo pod Vucicem ili i ranije?

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...