Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

On 12. 7. 2024. at 12:23, napadaj said:

Hm otkud ta tabla? Da li deluje novo? Ja uvek vozim kontra stranom, jer je neuporedivo bolja od te sa desne strane i ni blizu tako prometna. Nisam prošao tuda mesec - mesec i po dana biciklom, pa ne znam kad su je postavili.

 

Sad vidim i da je uklonjena žuta traka - https://www.instagram.com/uzbbgd/p/C836wXgM_tV/?img_index=8

 

Ludilo. Njom sam vozio kad sam morao desnom stranom, nikako stazom.

 

Nije tabla, pogrešno sam se izrazio, već onaj pokretni/improvizovani saobraćajni znak, tj. dva - za pešake i za bicikliste. Videh tada da je malo mrdnut u stranu tako da cenim da ga ne poštuju baš svi.

 

On 13. 7. 2024. at 0:02, đorđe geprat said:

jel' ta žuta traka na brankovom mostu ukinuta zbog micanja tramvajskog mosta? 'bem ti budale

 

Žuta traka je ukinuta ali tek od polovine mosta, otprilike tačno tamo gde se inače otvara traka za automobile koji skreću desno ka Gavrila Principa. Onda posle opet postaje žuta na početku Brankove. Čini mi se da je sve to samo kozmetička promena.

 

Inače, taj kolovoz iz pravca NBGa ka Brankovoj je u jezivom stanju, u desnoj traci su se napravile naslage asfalta, izgledaju ko peščane dine visoke i po 20ak cm, strahotno,, čak i busevi izbegavaju to i voze na po pola trake. 

Brankov se renovira jednom godišnje, jel ovo zaista najbolje što je moglo da se odradi?

Link to comment

koliko rupa po putevima u gradu ima, ovo je haos. cak i neke otvorene od puteva beograd stoje neobelezene, neispeglane. 

 

teotoari nisu nista bolji. javasluk i bolekurstina 

 

  • +1 6
Link to comment

Sad videh na sajtu nove

 

Velika havarija u fabrici vode „Makiš“: Mogući problemi u snabdevanju

Link to comment

https://www.rts.rs/vesti/drustvo/5489278/havarija-na-postrojenju-makis-beogradu-preti-prekid-snabdevanja-vodom.html
 

Lovely.

 

 

ЈКП "Београдски водовод и канализација" саопштило је да је због велике хаварије на електроинсталацијама у фабрици воде "Макиш" могућ прекид у снабдевању града водом. Додају да се ради на хитном отклањању квара и апелују на грађане да воду користе само за основне потребе.

Због велике хаварије на електроинсталацијама у фабрици воде "Макиш" у наредном периоду може доћи до дисконтинуитета у снабдевању града водом, саопштено је из ЈКП "Београдски водовод и канализација".

"Све расположиве екипе ЈКП 'Београдски водовод и канализација' су на лицу места и раде на хитном отклањању квара", наводи се у саопштењу.

Из "Београдског водовода" моле све суграђане да се суздрже од нерационалне потрошње и да воду користе само за основне потребе.

Edited by pt 2.0
  • Hvala 2
Link to comment

dakle nakon nekoliko godina pucanja i poravljanja vodovodnih cevi na dnevnom nivou

danas su krenuli u rekonstrukciju mreze ovde pored mene

rok za nesto manje od 2000, 200 radnih dana :D 

 

i u ovom drugom naselju pored haos

jutros prolazim bukvalno slalom se vozi

na nekh ne vise od 500 m nekoliko sto otvorenih, sto sveze zatrpanih jama, sa sve onom plastikom na pola ulice, jer asfalt nije vracen, plus na jednom mestu oveci "bazen"

 

gornji deo naselja su radili prosle godine, cini mi se cele godine

tim tempom ce sve zavrsiti do 2050

ali ajd, makar su krenuli da menjaju cevi

ono svakodnevno krpljenje i nestajanje vode je bilo suludo

Link to comment

Pukla u Kicevskoj cev nocas/jutros. Propao auto kod 14. gimnazije.


Nije bilo bajno nikad, al ovoliko havarija nije bilo pre sns gamadi. Rezultate njihovih javasluka i nesposobnosti cemo tek da trpimo.
Al ko nas jebe, kako voli nas covek da kaze, svi su isti.

  • +1 6
Link to comment

 

 

Iako po boji ne izgleda tako, isti auto je u pitanju, što se može potvrditi poređenjem tablica kad se druga slika otvori u zasebnom tabu. Očigledno nije slikano u istom trenutku pošto su kontejneri pomereni.

Edited by vememah
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

Iako po boji ne izgleda tako, isti auto je u pitanju, što se može potvrditi poređenjem tablica kad se druga slika otvori u zasebnom tabu. Očigledno nije slikano u istom trenutku pošto su kontejneri pomereni.

 

svejedno, auto, auti, non stop im se razvaljuju cevi i ulice, grad je prepun udarnih rupa koje se NE krpe.

To mi je bilo upadljivo jos pre nego sto sam se vratila  uBG i actually morala da >uchim< gde su rupe po mom kraju posto chesto nisi u prilici ni da ih vidish na vreme inache.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...