Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Mogli bi neko drvo da posade pa makar i sa znakom za upozorenje na moguce vremenske nepogode.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Probao sinoć naivno bajsom da idem preko Brankovog, desnom stranom kada se gleda od grada ka NBGu. Staza je u apsolutno nevoznom stanju, sa svih onih spojeva (a ima ih po jedan na svakih 5-6m) je skinut asfalt i ispod stoji metalna ploča koju je ogrizla rđa, na pola tih ima rupa i popriličnih procepa tako da se vidi reka dole kroz to. Katastrofa i nebezbedno u pm, ne bih testirao, ali nekome sigurno može noga da propadne kroz to.

 

U povratku sam hteo kontra stranom da idem, ali tu je stajala neka tabla na kojoj piše da je zabranjeno za pešake i bicikliste, tako da kontam da je stanje još gore.

  • +1 2
Link to comment

Hm otkud ta tabla? Da li deluje novo? Ja uvek vozim kontra stranom, jer je neuporedivo bolja od te sa desne strane i ni blizu tako prometna. Nisam prošao tuda mesec - mesec i po dana biciklom, pa ne znam kad su je postavili.

 

Sad vidim i da je uklonjena žuta traka - https://www.instagram.com/uzbbgd/p/C836wXgM_tV/?img_index=8

 

Ludilo. Njom sam vozio kad sam morao desnom stranom, nikako stazom.

Edited by napadaj
Link to comment

jel' ta žuta traka na brankovom mostu ukinuta zbog micanja tramvajskog mosta? 'bem ti budale

Edited by đorđe geprat
  • +1 1
Link to comment

Sta bolidi prave kod Brankovog sa NBG strane? Kruzni tok? Planiraju da zatvore Brankov most???

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Sta bolidi prave kod Brankovog sa NBG strane? Kruzni tok? Planiraju da zatvore Brankov most???

 

planiraju da zatvore stari savski most, pa je moguce da je to deo iste egzibicije.

 

kakav ce samo kolaps da nastane odjednom svuda kad naprave to, zavrse autobusku i sve one zgrade koje trenutno grade (i planiraju) po nbg. 

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Sta bolidi prave kod Brankovog sa NBG strane? Kruzni tok? Planiraju da zatvore Brankov most???

to je davno najavljeno

 

image.png.58fe6798e49043f0d3ff466208f6087b.png

 

 

 

Link to comment

Znam za te kruzne tokove, a ako u isto vreme sruse Savski most i krenu da rade kruzni tok, od NBG do grada ce trebati nekoliko sati, jer bukvalno nece imati gde da se prodje.

 

Prosto je suludo te dve stvari raditi u isto vreme.

Kod mene u Z.DJ. od 1.maja rade prosirenje ulice od 600m, a nisu ni blizu kraja.

 

Katastrofa je sta rade!

Edited by Milosh76
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...