Jump to content

Beograd


Amelija

Recommended Posts

22 hours ago, Malkmus said:

Infostan je produžio rok za popust do 30.11. zbog trenutne situacije, tako da ko ima penzionere ili druge koji ne koriste net za plaćanje računa, može da im smanji nervozu.

Iz nekog razloga ne da mi da kopiram link ka konkretnoj vesti, ali ima na linku https://infostan.rs/vesti

zar taj infostan nema neku svoju službu koja raznosi račune?

tako sam nešto bila ubeđena. računi skoro uvek budu u sandučetu 1. u mesecu osim kad je nedelja...

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

zar taj infostan nema neku svoju službu koja raznosi račune?

tako sam nešto bila ubeđena. računi skoro uvek budu u sandučetu 1. u mesecu osim kad je nedelja...

prvog u mesecu???  :ohmy:

 

ti si sine neka burzoazija :dry:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
54 minutes ago, zorglub said:

 

Zar vojni odsek nije bio u Glavnoj, do komande vazduhoplovstva?

ne, ja kad sam išao da me oslobode, dakle neke sitne 90-te, bilo je u toj kasarni posle teleoptika, pre toga ne znam.

Link to comment

Išao sam u glavnu na preglede, tj u dom zdravlja preko puta škole Svetozar Miletić, to nije glavna nego avijatičarski trg ili tako nešto slično, ali je tu u kraju a i blizu avijacije, možda si zato pomešao?

Link to comment

@igorakiNe ne, sigurno u Glavnoj, tj. ulaz je bio iz Štrosmajerove. Znam vrlo dobro gde je "stari ured". Nema veze, da ne zadržavamo temu, sad znam šta su fokin kapije.

 

PS: U stvari, još samo ovo glede Zemuna - kakav je dz, ambulanta ili šta god bila u zgradi gde i mup, samo na spratu i bliže pijaci? Sećam se da sam jednom tamo bio, ali ne i kojim povodom.

Link to comment
2 hours ago, igoraki said:

ne, ja kad sam išao da me oslobode, dakle neke sitne 90-te, bilo je u toj kasarni posle teleoptika, pre toga ne znam.

takoe. cele devedesete, onda ih nato skrcao.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...