Jump to content

Beograd


Amelija

Recommended Posts

jbt kako i koliko funkcionise pravna drzava kod nas - pa ja moram da glasam za zvalonju !

 

strasno je sta starost uradi, beba popovic, a.k.a. lakirana bubasvaba ili kako ga god castili, je nekad ipak znao nesto, sada se sveo na nivo Ivana Markovica iz JUL-a ili kako god da su se zvali PR eksperti umiruceg rezima u leto 2000.

Link to comment
8 hours ago, SNARC said:

Jel neko ranije cuo za te likove..ili su se pojavili samo da bi bili uhapseni, kao ovi sto glume Nemce u partizanskim filmovima ?

navodno haraju. negde. ako i ne, doharace ih novine do sutra, shto im teshko.

 

ko to smishlja, a da je stariji od 7-11. mentalnog i fizichkog uzrasta :blink:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

medrano

🎪

 

 

ali pandur što kupi ovu fotelju i nosi je do "uhapšenika"

:laugh:

 

malo se i popilo po pichci, na zdravlje!

 

Link to comment

Glede tih Hofmana, na Redditu je išla priča kako su ti njihovi klipovi izrežirana zajebancija, čak se navodno javio i jedan od tih maltretiranih i priča kako su oni ortaci i sve 5.

 

Nemam pojma jel istina, jel onda i ovo hapšenje režija za javnost i medije, samo mi ne ide u glavu kako neko može biti toliko glup da snima i javno objavljuje sebe i ekipu u ozbiljnim krimi delatnostima.

Link to comment

lepo vam vreme u bgd. nego, ima li iole normalna opcija prepaid sim kartice za internet na mesec dana? vec sam pod stresom sa yettel i slicnim opcijama od 250mb do 10gb na mesec dana, koje treba aktivirati, ali aktivacija ne prolazi. vec sam u fazi da pojedem burek i vratim se u peking :D

 

 

  • Haha 2
Link to comment

 Ne znam gde bi ovo, ali danas sam na teži način saznao da je Poreska Uprava za Palilulu preseljena na Trošarinu (jer hej ! Što da ne ?!) dok je Poreska za Novi Beograd sad u Zemunskim kapijama :isuse:

  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment
1 hour ago, warp said:

 Ne znam gde bi ovo, ali danas sam na teži način saznao da je Poreska Uprava za Palilulu preseljena na Trošarinu (jer hej ! Što da ne ?!) dok je Poreska za Novi Beograd sad u Zemunskim kapijama :isuse:

A Savski venac se seli u zgradu opštine Zemun

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...