Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

U subotu sam ostavio kola u gradu namerno u zoni i pomirio se sa tim da ce mi stici sms sa kaznom, kad ono nista

 

Preksinoc sam gledo Nola u gradu i cirkao i opet ostavio kola u samom centru u brace jugovica isto tako ajde kad me usralo u subotu platicu sada. Juce je ceo dan auto bio tamo do uvece i nista od kazne

 

Danas vec par sati stoji tu oko masinskog faksa i jos uvek mi ne stize sms sa kaznom

 

Jel to oko sokolovo na kolektivnom godisnjem odmoru il je neki happy hour ova tri dana ili vise ne stizu smsovi pa ce mi samo na kucnu adresu stici 3 kazne ? :lolol:

Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

U subotu sam ostavio kola u gradu namerno u zoni i pomirio se sa tim da ce mi stici sms sa kaznom, kad ono nista

 

Preksinoc sam gledo Nola u gradu i cirkao i opet ostavio kola u samom centru u brace jugovica isto tako ajde kad me usralo u subotu platicu sada. Juce je ceo dan auto bio tamo do uvece i nista od kazne

 

Danas vec par sati stoji tu oko masinskog faksa i jos uvek mi ne stize sms sa kaznom

 

Jel to oko sokolovo na kolektivnom godisnjem odmoru il je neki happy hour ova tri dana ili vise ne stizu smsovi pa ce mi samo na kucnu adresu stici 3 kazne ? :lolol:

 

Ja bas tu oko Tasmajdana i 27. marta vidim cesto ta vozila.

Link to comment
6 minutes ago, Tsai said:

Proverio sam na netu, stigle su mi sve 3 kazne :lolol:

Ali ne kapiram sto ne stizu smsovi ko ranije onog sekunda kad te snime? To je bila super fora

 

Šta da ti kažem, u Nemačkoj u mom regionu ti samo stigne kazna na kuću, a da nemas pojma uopšte. Jednom sam, kako kažu u pismu, parkirala tamo gde je samo za stanare i nikakvo obaveštenje te ne ceka niti mozes negde da proveris. Stiglo je tipa dva meseca posle dogadjaja, da u kalendaru nisam imala upisano da idem na film ne bih ni uspela da vratim film nazad. Htela sam to da osporim jer jako pazim gde parkiram i proverim n puta da sam na dobroj strani ulice itd., te mislim da je neko isprobao "dnevnu kvotu" na meni, ali je muz rekao da za tih 15 evra nije vredno cimanja. (I verovatno je u pravu)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
5 hours ago, Tsai said:

U subotu sam ostavio kola u gradu namerno u zoni i pomirio se sa tim da ce mi stici sms sa kaznom, kad ono nista

 

Preksinoc sam gledo Nola u gradu i cirkao i opet ostavio kola u samom centru u brace jugovica isto tako ajde kad me usralo u subotu platicu sada. Juce je ceo dan auto bio tamo do uvece i nista od kazne

 

Danas vec par sati stoji tu oko masinskog faksa i jos uvek mi ne stize sms sa kaznom

 

Jel to oko sokolovo na kolektivnom godisnjem odmoru il je neki happy hour ova tri dana ili vise ne stizu smsovi pa ce mi samo na kucnu adresu stici 3 kazne ? :lolol:

pa od subote u 14h do ponedeljka u 07h zone ne vaze. sad, nisam bas shvatio da li si bio u tom terminu.

obavestenje za kaznu za parking ti ne salju na telefon, to moras da gledas na sajtu, svako jutro uz kafu. da ti dan lepo pocne. 

nista vise ne salju, ne stavljaju za brisac...      e-srbija, e-pauk, e-kenjigrad

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, foto said:

pa od subote u 14h do ponedeljka u 07h zone ne vaze. sad, nisam bas shvatio da li si bio u tom terminu.

obavestenje za kaznu za parking ti ne salju na telefon, to moras da gledas na sajtu, svako jutro uz kafu. da ti dan lepo pocne. 

nista vise ne salju, ne stavljaju za brisac...      e-srbija, e-pauk, e-kenjigrad

 

poslednji put mi je kazna stigla sms-om , pa sam mislio da je i dalje to aktuelno

jebiga :D

Link to comment

nešto me buni.

 

razlog za kupovinu onih preskupih i nabudženih očiju solkolovih je, po vesiću, bilo da se utera strah i autoritet bahatim dilberima sa plehanim čudovištima. sada vidim da oni služe samo (da li?) za evidentiranje onih koji nisu poslali SMS parking servisu. kao, zamena za one koji su špartali trotoarima i upisivali neplaćanja.

 

grešim li?

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Tsai said:

Proverio sam na netu, stigle su mi sve 3 kazne :lolol:

Ali ne kapiram sto ne stizu smsovi ko ranije onog sekunda kad te snime? To je bila super fora

 

Pa ti si se baš kockao.

 

5 hours ago, Tsai said:

Ali ne kapiram sto ne stizu smsovi ko ranije onog sekunda kad te snime? To je bila super fora

 

Po onome što sam ja čitao, ne bi trebalo da te kazne odmah čim te snime, već da imaš nekoliko minuta da platiš, pošto mogu da te snime dok se uparkiravaš ili svega par sekundi nakon što si stao.

 

Vađenje mobilnog, slanje SMS-a i dobijanje odgovora traju neko vreme.

Edited by vememah
Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

 

Pa ti si se baš kockao.

 

 

Po onome što sam ja čitao, ne bi trebalo da te kazne odmah čim te snime, već da imaš nekoliko minuta da platiš, pošto mogu da te snime dok se uparkiravaš ili svega par sekundi nakon što si stao.

 

Vađenje mobilnog, slanje SMS-a i dobijanje odgovora traju neko vreme.

 

svesno sam se kockao, jbg, kriv sam apsolutno

 

ali dobijao sam nekoliko puta od oka sokolovog kazne u prethodnih par godina i uvek mi je stizala kazna na sms cim me snime, pa sam mislio da je to praksa i dalje... i da to sto mi ne stize na sms znaci da me jos nije snimio

Link to comment
10 minutes ago, djordje geprat said:

nešto me buni.

 

razlog za kupovinu onih preskupih i nabudženih očiju solkolovih je, po vesiću, bilo da se utera strah i autoritet bahatim dilberima sa plehanim čudovištima. sada vidim da oni služe samo (da li?) za evidentiranje onih koji nisu poslali SMS parking servisu. kao, zamena za one koji su špartali trotoarima i upisivali neplaćanja.

 

grešim li?

uglavnom ste upravu.

Link to comment
18 minutes ago, Tsai said:

 

svesno sam se kockao, jbg, kriv sam apsolutno

 

ali dobijao sam nekoliko puta od oka sokolovog kazne u prethodnih par godina i uvek mi je stizala kazna na sms cim me snime, pa sam mislio da je to praksa i dalje... i da to sto mi ne stize na sms znaci da me jos nije snimio

skontali da neslanjem mogu vise ljudi da navuku..

 

btw, gde mogu da proverim te kazne na netu :happy:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...