Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

6 hours ago, jms_uk said:

Ovde obicno pocne sa imenom, sledi zanimanje/po cemu je znacajno, pa onda pise da je ta osoba tu zivela/radila/umrla…

b54d64bfd694551a65b6046cc21453c0.jpg


Sent from my iTelephone using Tapatalk

 

*Farrokh :sleep:

  • +1 1
Link to comment

Lepo je baš. Sa jedne strane ide onaj tobogan, sa druge ove zgradurine . Šteta je da sredina zvrji prazna, nadam se da će joj naći nešto ekonomski opravdano, da ne gledamo ovu mrtvu prirodu.

Link to comment

pešačeći od vuka, preko terazija do kalemegdana ispred parlamenta videh 4 autobusa, šator, gomilu stolica, transparente o nekakvoj "skupštini". i dva proruska. jedan sa lavrovim drugi sa putinom. pitam, pošto ne znam o čemu se radi, šta je to i, ima li dozvolu vlastodržaca.

Link to comment

To se i ja pitam kad god (retko) prodjem tu, ne secam se kad je to ruglo instalirano tu, od letos sigurno. Pitaju li to mediji? Nemam stomak da pratim domacu scenu. 

Link to comment

Sigurno ima, pošto su tu već duže od godinu dana. Pretpostavljam da je poenta da odvrate svakoga ko bi da protestuje ispred skupštine, jer niko ne želi da bude pomešan sa njima.

Link to comment
10 hours ago, djordje geprat said:

pešačeći od vuka, preko terazija do kalemegdana ispred parlamenta videh 4 autobusa, šator, gomilu stolica, transparente o nekakvoj "skupštini". i dva proruska. jedan sa lavrovim drugi sa putinom. pitam, pošto ne znam o čemu se radi, šta je to i, ima li dozvolu vlastodržaca.

 

To je neka ekipa koja sebe naziva "Privremena skupstina naroda Srbije" ili tako nesto, neki pokret koji deluje da je na opozicionoj strani, ali bogapitaj gde su im zaista motivi. Hvalili su se svojevremeno da su podneli neke krivicne prijave protiv Dacica i Vucica, i organizovali par protesta kod RTSa, ne mogu da se setim oko cega. Mala je to ekipa.

 

Ispred skupstine vec godinama stoji nesto sa protestnom notom, jako dugo je bila ona ograda sa transparentima posvecena zrtvama Kosova, da svaki stranac vidi to kad dodje, sad su ovi tu. Da smetaju glavnoj ekipi siguran sam da bi ih makli.

Link to comment

To su "omiljeni opozicionari". Kao eto ima "opozicija" tolika prava da logoruje pred Skupstinom i na sve zvucnike siri poruke narodu, al' eto vidite poruke su im putinofilske, mi smo bolji, sta bi vi bez nas... Jadno, tuga, ruglo. Da, tu su za turiste ali kad dodju ozbiljni politicki posetioci, onda ih sklone privremeno.

 

Mene zanima kojim objasnjenjem mogu da pravno opravdaju to logorovanje i buku, ko im daje dozvolu zvanicno (grad, opstina, policija? koja institucija/osoba nesto potpisuje?). Pitacu pravnike. 

  • +1 1
Link to comment

Pitanje:

Idem za koji dan na sluzbeni put, a polazak je sa parkinga Tempo-Kvantaš. Jel ok da se na par dana ostave kola tamo, dok sam na putu?

Nisam bila nikad, jel se parking plaća i jel bezbedan?

Link to comment
2 hours ago, Grunf said:

malo je pusto tamo nocu. mislim da ja ne bih ostavio auto duze. 

Sad vidim da je radno vreme Tempa pon-ned. 00-24h, otvoreno non stop.

Link to comment

Ovi kod skupštine su "Dostojni Srbije".

Ekipa ludaka, teoretičara zavera. Jedan od njih je onaj pandur penzioner koji drži "Sindikat" policije.

Bili su ih sklonili za promociju oficira. Ja se poradovao. Kad, ne lezi vraže, vratili se odmah sledeće nedelje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...