Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ja sam ubedjen da je to pijano/drogirano izlomilo, a da nije ni gledalo sta unistava. Ako bi se ponavljalo, onda ima osnova da sumnjamo da je neka sema u pitanju..

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Ja sam ubedjen da je to pijano/drogirano izlomilo, a da nije ni gledalo sta unistava. Ako bi se ponavljalo, onda ima osnova da sumnjamo da je neka sema u pitanju..

A "ovi šatro trezni poznavaoci" gledaju i biraju šta će da sjebu i nameste nekom dil? Sve je to ista bagra...nekada je postojao kodeks koliko god pijani bili...ali aj i ovako ćemo pravimo novi Izrael negde, pa više ništa nije ni važno ni bitno.

Link to comment

da pitam zemunce kako im se čini.

juče sam prošao autom kroz cara dušana od galenike ka gradu. na mestu gde je bila kasarna (nešto pre teleoptika) sada se zida. primećujem da će krošnje drveće udarti u prozore. ne razumem zašto te zgrade nisu bile uvučene jedno 2 metra više od kolovoza. ćera mi reče, "sigurno će iseći to drveće". ja mislim da mu je već sjebano korenje, da će da se osuši i eto, moralo se.

 

a država je pravila urbanističke planove, vinije (ne znam im ime), državno je zemljište, država je investitor. ni malo pouzdan.

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Neki vojni avion prelece iznad bulevara, sto im majki jebem, istraumirao sam se

I ja, bila u nekom polusnu pored bebe i onaj prvi me je presekao posteno. Baš htedoh da pitam da li ovo stižu Rusi ili NATO

Link to comment

https://fb.watch/fy-AE_aZCx/
ZaNašKej


Nasipi se grade kako bi zaštitili branjeno područje u slučaju velikih voda. Nasipi su udaljeni od obale redovnog rečnog toka zbog toga da bi mogli da prime velike vode (u ovom slučaju reke Save). U nebranjenom delu rečnog toka, dakle između obale redovnog rečnog toka i nasipa na području Savskog nasipa od bloka 45 pa na dalje se grade objekti od čvrste građe. Na tom istom prostoru dešava se da se i protivzakonito takođe nasipa zemlja pa onda na njoj grade objekti od čvrste građe kao u sledećem primeru https://youtube.com/clip/UgkxtqFeddOPWbzIKyCyvqg6aJwzMPtd3qtX
U slučaju velikih voda, koje su po pravilu brze, sve ove prepreke će učiniti pritisak velike vode na sud, odnosno nasip, još većim. Upravo zbog toga je na svakom ovakvom području eventualno dozvoljena isključivo izgradnja montažnih objekata. Da dodamo i da je kruna Savskog nasipa na pomenutom području ulegnuta i oštećena, usled kretanja teških kamiona koji konstantno dovoze materijale za izgradnju pomenutih objekata. Čista fizika, doktore Šapiću. Ljuta misaona imenica za vas. A građani i imovina su ugroženi.


Kakav bolid Gangula!



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...