Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Jel još nekom počeo da stiže manji infostan tj grejanje? Zadnjih par meseci značajno umanjena stavka. Prvo sam mislio da je greška pa će ispraviti, onda sam skontao da je tako za celu zgradu. Zvali ih da pitamo u call centru nisu znali da objasne pominjali da smo možda preplatili (cela zgrada :frust:) i tek kada je neko otišao na šalter objasnili da je odluka skupštine grada da određeni broj građana ( u koji smo ne zna se na koji način i mi odabrani) plaća grejanje tokom sezone grejanja po potrošnji.

 

Kako će se to računati ne znaju u Infostanu već kažu da se obratimo Beogradskim elektranama...

Link to comment

Pretpostavljam da nemas kalorimetre na radijatorima?

 

Jako oprezno sa tim, oni ce da urade neki pausalni proracun na stetu potrosaca, a ti ces ostati da se jbavas sa komsijama koji ce jedni druge da optuzuju za visoku potrosnju.

 

Sistemska pljacka naroda, powered by Infostan.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Pretpostavljam da nemas kalorimetre na radijatorima?

 

Jako oprezno sa tim, oni ce da urade neki pausalni proracun na stetu potrosaca, a ti ces ostati da se jbavas sa komsijama koji ce jedni druge da optuzuju za visoku potrosnju.

 

Sistemska pljacka naroda, powered by Infostan.

Naravno bez kalorimetara u celoj zgradi. Tvoj scenario je manje strašan od onoga što sam ja pomislio a to je da će da na zimu ugase grejanje i kažu "Jbg, niste u pretplati nego plaćate po potrošnji. Grejanje vam nismo poslali pa eto 0 na računu"

  • Haha 1
Link to comment

Ja sam letos u sredjivanju, bacio gomilu starih racuna, a bas sam obratio paznju i iznos za grejanje nije se menjao dugi niz godina. U dinar isto. Jedino sto je pravilo neznatnu razliku u infostanu je zajednicka energija u zgradi, pa racun nekad bude 100-200 dinara visi/nizi..

  • +1 1
Link to comment

 

 

Zvaničnom odlukom Sekretarijata za opšte poslove, koja je doneta pre dva meseca, precizirano je da se svečana sala u Starom dvoru neće više koristiti u komercijalne svrhe, već samo za potrebe Uprave Grada Beograda. - ističe se u saopštenju Sekretarijata za opšte poslove.

 

 

Fudbalski klub Partizan saopštio je da će komemoracija povodom smrti legendarnog golmana crno-belih Milutina Šoškića biti održana u Sali za sednice Skupštine grada, u četvrtak 1. septembra u 11 časova.

 

U saopštenju na zvaničnom Tviter nalogu kluba se dodaje i da će sahrana biti istog dana u 14 časova u Aleji velikana na Novom groblju.

Edited by Milosh76
Link to comment

Šapić zabranio reklamiranje na vozilima gradskog prevoza, GSP i subjekti koji su davno zaključili ugovore o reklamiranju se našli u ozbiljnim problemima.

Link to comment
8 minutes ago, napadaj said:

Šapić zabranio reklamiranje na vozilima gradskog prevoza, GSP i subjekti koji su davno zaključili ugovore o reklamiranju se našli u ozbiljnim problemima.

spominjao je dobrica iz ndbg ovo, nisam sigurna, ali čini mi se da je rekao da nisu podržali, zato što je u nastavku zabrane išlo, dok se ne uredi ta oblast. nije zabrana da bi putnici eventualno mogli da gledaju kroz prozor a ne da tripuju da su u dušegupki, nego verovatno da se povećaju cene i srede rokovi... primetila sam da neke od tih reklama stoje večno.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, renne said:

kažu novogodišnja rasveta da se ugasi 15.1.

Vesara neverue

I kažu da u državnim prostorijama name dogrevanja preko 20 stepeni... Će se ljudi posmrzavaju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...