Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Bogme kod Vukovog spomenika ozbiljno poplavilo, s tim sto mi se cini i da je neka cev pukla, nelogicno mi da se na onom mestu skuplja toliko vode od kise (bas na raskrsnici sa Ruzveltovom, kolovoz u Bulevaru u smeru Zvezdare). A kisa ce tek da pada.

Link to comment

jutros oko 9 kod NIS pumpi na kraju trgovačke kod belih voda, jezero. kolona od labuđeg brda nadole poprilična. već sam to doživeo jednom, sad opet. nepostojanje / zagušenje kanalizacije valjda

Link to comment

Ajmo da skrljamo još jednu zgradu

Quote

ZATVORENO GRADILIŠTE Nakon urušavanja u Južnom bulevaru reagovala inspekcija: Stanari su bezbedni, NIKO NIJE POVREĐEN

Objavio Blic.

Link to comment

ostaje misterija kako neko uopšte razmišlja o kupovini nekretnine od ovakvog investitora, koji meni - ne znam zašto - baš i ne uliva poverenje. 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Mozda zato sto su ti koji kupuju te stanove isti kao taj investitor? :D 

 

Salu na stranu, retko kad ti dodjes direktno do investitora, oglasi se vrte po nekim agencijama, investitorska firma ima fino skockan vebsajtic, neke slike, lako se to sve zamaze.

  • +1 2
Link to comment
57 minutes ago, Barti66 said:

S obzirom da smo saglasni oko toga koji je povod tolikog zidanja stambenih jedinica kako bi drugačije i mogao da izgleda taj tip "investitora"?

Nisam ni očekivala da lepše izgleda diler koji u slobodno vreme pere novac

  • +1 7
Link to comment

garant mu dete ide kod nas u školu, to su oni očevi što dođu na kraju osmog da vide gde je dete išlo 8 godina, uvek puni poštovanja za nastavnike ta čudna bića, jel bio dobar i tako to

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, goofs said:

 

Salu na stranu, retko kad ti dodjes direktno do investitora, oglasi se vrte po nekim agencijama, investitorska firma ima fino skockan vebsajtic, neke slike, lako se to sve zamaze.

ovom je ofis u bulevaru vudro vilsona

:fantom:

 

 

 


kupi se nekretnina u bnv, i dozvole same dođu, a inspekcije zaobilaze radove

 

vuk sit, ovce ošišane i na broju

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...