Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Aha, svaki sajam pravi veliku guzvu (ne pravi, prave mozda sajam knjiga i sajam automobila), pa ajde da izmestimo par hiljada sporadicnih posetilaca na periferiju grada i tu naselimo par hiljada stalnih zitelja, oni nece praviti guzvu, nece izlaziti iz kuce i nece voziti kola.

 

Boldrik.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

ne znam shta ga spopalo, nije bash mate parlov za savremenu srpsku ideologiju zgodan, bilo koju. chudim malo [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

ne znam shta ga spopalo, nije bash mate parlov za savremenu srpsku ideologiju zgodan, bilo koju. chudim malo emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

nije, ali je dovoljno udaljen da potez prija onima koji znaju ko je parlov, a ne smeta onima koji ne znaju

 

 

 

  • +1 5
Link to comment

Ne bih rekao da je u nemilosti. Posle predsedništva ili beše GO SNSa su na konferenciji za medije bili Vučić u sredini i Brnabićka sa jedne, a Šapić sa druge strane.

  • +1 1
Link to comment

Meni to sa Šapićem deluje kao kad klub kupi igrača samo da ga drugi neko ne bi imao. Šapić je sada potpuno u milosti Vučića i biće šta mu ovaj naredi, a to verovatno još meri.

  • +1 6
Link to comment

Upravo to. Šapić je jedinu vrijednost imao kao kandidat opozicije za gradonačelnika BG, ovako u SNS je samo jedno od bezbroj midlevel smetala. Nije baš da će unaprijediti SNS nekim svojim genijalnim vještinama ili da je kalibar Bogdana Bogdanovića pa da sam po sebi predstavlja neki asset.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...