Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Samo se vi ložite.

Oslobodioci 4 ever.

 

Little prilog od pre neki dan ♥️6D8017A3-EBF4-490F-9996-AE2044AC0724.jpeg.fd227ba8f532273e0891d2ca92c1ee7e.jpeg
 

Little prilog 2, odmah pored škole, juče popodne, nakon polaganja venaca i ostalog:

Spoiler

69266C40-A06C-4089-9B85-987540FB5910.jpeg.a8e46fe2f8a0079735b4437152bcf5b1.jpeg

 

Edited by pt 2.0
  • +1 3
Link to comment
On 19.10.2021. at 21:43, Frank Pembleton said:

Sutra u 11 Vesara predvodi memorijalni defile, pazi sad, od hotela Moskva do palate Albanija.
Povodom 20.oktobra.
A onda koncert na trgu- Leontina.
Do jaja.

 

Da prenesem trač koji sam čuo. Ne moji klinci već od prijatelja idu neko vreme na Leontinin hor "Čarolija." I sad to zvuči super, dobro se radi, poznat hor i tako to. Međutim, fora je u tome što non-stop imaju neki koncerte. Ta Viber grupa gde su roditelji pršti po ceo dan, maltene nema dana kada bar jedan nastup nemaju. Za one "neambiciozne" roditelje, kao što su ovi moji, to je maltene pakao jer non-stop moraš da se baviš nekom logistikom oko dece. Nastupaju u skupštini, na tim ceremonijama, otvaranjima kojekakvih objekata, proslave ovog i onog... Razumno nekako je da pretpostaviš da je Leontina dugo u tom poslu i da je povezana. Plus ona ima i neki SPS istorijat. Međutim, glavni trač ovde je da sve ustvari obezbeđuje Vesić. Jači deo trača je da je to zato što su Vesić i Leontina u vezi i žive zajedno.

 

Meni je to bilo novina kada sam čuo pre neki dan, pojma nemam da li je to već (polu)javna informacija. Niti sam siguran da je 100% tačno, ali tako ovi moji sa hora kažu.

 

Dakle, ako ste se ikad pitali ko bi uopšte moglo da bude sa ovim midžetom i štetočinom u vezi - odgovor je Leontina.

Edited by Svarog
Link to comment

ovo što je frenk bacio je OK. doduše, ne kao "zahtev". pre kaomolba, predlog, namera...... , u redu bi bilo da je na isti način garantovan pristup i drugim operatorima. ovako:dry:

Link to comment
6 hours ago, Svarog said:

 

Da prenesem trač koji sam čuo. Ne moji klinci već od prijatelja idu neko vreme na Leontinin hor "Čarolija." I sad to zvuči super, dobro se radi, poznat hor i tako to. Međutim, fora je u tome što non-stop imaju neki koncerte. Ta Viber grupa gde su roditelji pršti po ceo dan, maltene nema dana kada bar jedan nastup nemaju. Za one "neambiciozne" roditelje, kao što su ovi moji, to je maltene pakao jer non-stop moraš da se baviš nekom logistikom oko dece. Nastupaju u skupštini, na tim ceremonijama, otvaranjima kojekakvih objekata, proslave ovog i onog... Razumno nekako je da pretpostaviš da je Leontina dugo u tom poslu i da je povezana. Plus ona ima i neki SPS istorijat. Međutim, glavni trač ovde je da sve ustvari obezbeđuje Vesić. Jači deo trača je da je to zato što su Vesić i Leontina u vezi i žive zajedno.

 

Meni je to bilo novina kada sam čuo pre neki dan, pojma nemam da li je to već (polu)javna informacija. Niti sam siguran da je 100% tačno, ali tako ovi moji sa hora kažu.

 

Dakle, ako ste se ikad pitali ko bi uopšte moglo da bude sa ovim midžetom i štetočinom u vezi - odgovor je Leontina.

pa to se zna već eonima

  • +1 1
Link to comment

leontina je krs, njene pjesme za djecu su sramotno lose, a da je kao pedagog i ok to ne moze da nadjaca prve dvije stavke, dakle, pravedno je da trune sa onom jezivom civavom na helijumu, a vazi i obratno

  • +1 3
  • Haha 6
Link to comment
JUL. Ovo za Vesića nikad čula, ne znam nikog ko bi znao takav gadni, perverzni, podatak. 
O tome se priča još od kada je imenovana za muzičkog urednika svirajuće fontane na Slaviji.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...