Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

22 minutes ago, J-♣ said:

ako je već bilo na nekom topiku, praštajte

 

nije mi jasno kako bratija i ortaci do sada nisu otkrili prazan Tašmajdanski park za neki stambeno poslovni zidani kičeraj

 


usledila je reakcija superheroja

 

B007F9FA-DAB7-40E4-B4B8-ADDC16DDBECE.thumb.jpeg.d6a11f9c4c9cb16c922ccf3cd62c8eba.jpeg

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ja sam se početkom leta prijavio za gasni priključak, da bi nas pre mesec dana iz Beogasa obavestili kako ne mogu da stignu da nas priključe pre Nove godine. To u praksi znači da su mi isterali iz džepa oko 600Eura koliko skuplje plaćam pelet u oktobru nego u martu.

 

Zato sad ozbiljno razmišljam da se umesto novog auta upustim u avanturu toplotne pumpe. Košta dosta, ali se bar vrati u džep.

Link to comment

Priključak 900Eur

Još dodatnih radova oko 700Eur

A planirali su valjda i još nešto

 

Ukupno nešto manje od 2 soma

 

Plus kotao i unutrasnji radovi

Računao sam sve ukupno oko 3500

 

A za toplotnu pumpu planiram da potrošim 10

Link to comment
Na Baniji fantom.gif
 
 
evo sad tri puta na sekund dolazi, pocrkace ljudima sve
To se meni deslo negde u avgustu, svaki drugi- treci dan, nestane struja po pola sata-sat, a onda nema sanse da se ukljuce, iz ko zna kog pokusaja bi uspeli, pa sam sve redom gasila, no najgore kada dodjem s sposla i vidim da nije bo struje -.-

A ne pamtim starno kada je nestala pre toga i na min
Link to comment

Kakvo vreme je bilo poslednjih nekoliko zima, naplata grejanja po kalorimetru izadje oko pola ili jos manje od ove pausalne naplate (sezonski prosek) tako da ste vec trebali da jurite da vam uvedu to. 

Edited by jimi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...