Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kod mene letos menjali cevi, svašta nešto oko  podstanice i sad je to razlog zašto nema grejanja, a inače jako slabo greju.

 

Kakva  je mogućnost da se pokrene peticija u zgradi i ako se stanari slože, da se rešimo bede (toplane)?

Link to comment
Blok 30 ladan ko spricer i opasno tih.
za vas, trideseti konkretno, mi je rekao majstor da nema da vidite grejanje do pola novembra, jer se vashe cevi tek rade. al daj boze da ne bude tako, tj da bude brze.

bio je neki tender za veliku rekonstrukciju mreze u junu, koji su oborili, pa proshao sad u septembru i bukvalno se sad radi ceo grad.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Hvala 1
Link to comment
Kod mene letos menjali cevi, svašta nešto oko  podstanice i sad je to razlog zašto nema grejanja, a inače jako slabo greju.
 
Kakva  je mogućnost da se pokrene peticija u zgradi i ako se stanari slože, da se rešimo bede (toplane)?
Praktično nikakve.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, gospa buba said:

jer se vashe cevi tek rade

Postavljali su neke cevi u bulevaru Umetnosti  ka Merkatoru. Pa su radili deo Zorana DJindjica i postavili cevi do pola ulice kod raskrsnice sa Umetnosti. E sad da li to ima neke veze... videcemo.

 

Hvala za info svakako.

Link to comment
10 hours ago, gospa buba said:

za vas, trideseti konkretno, mi je rekao majstor da nema da vidite grejanje do pola novembra, jer se vashe cevi tek rade. al daj boze da ne bude tako, tj da bude brze

Greju :D

Link to comment

Valjda dižu zabranu, privatnici će odlučiti kako će i u kom obimu raditi. Kapiram da je ovo namijenjeno odabranima da se ne moraju cimati sa komunalnom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...