Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Moji isto žive u stanu, u podrumu im stoji pelet, jedan džak uvek pored kotla. I ja sam se iznenadio da su prešli na pelet ali nije cimanje uopšte. Jednom dnevno se loži, nema nikakvog đubreta i slično, ali naravno da je struja komotnija. Oni su penzioneri, a žele da greju ceo stan od 110 kvadrata, koji je loše izolovan sa spoljnim zidovima na dve strane i podom ispod koga je haustor, pa uštede dosta relativno na visinu penzije. 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Moji isto žive u stanu, u podrumu im stoji pelet, jedan džak uvek pored kotla. I ja sam se iznenadio da su prešli na pelet ali nije cimanje uopšte. Jednom dnevno se loži, nema nikakvog đubreta i slično, ali naravno da je struja komotnija. Oni su penzioneri, a žele da greju ceo stan od 110 kvadrata pa uštede dosta relativno na visinu penzije. 

Da, to ima logike. Još ako im izolacija nije najbolja sigurno se isplati. 

Link to comment

Skver Milene i Gage, posvećen legendarnom glumačkom paru Mileni Dravić i Draganu Nikoliću, svečano je otvoren na uglu ulica Mileševske i Cara Nikolaja u Beogradu.

 

Skver su otvorili glumci obližnjeg Beogradskog dramskog pozorišta Nataša Marković i Milorad Miki Damjanović, a Big bend Radio-televizije Srbije izvodio je filmske numere.

„Zadovoljstvo mi je što je Beograd dobio skver posvećen Mileni i Gagi koji su na svojstven način obeležili filmsku i pozorišnu umetnost, a u različitim aspektima, kao par, obeležili su i jedno vreme u Beogradu“, rekao je gradonačelnik Beograda Zoran Radojičić.

 

On je najavio da će biti postavljena i skulptura na ovom skveru posvećena kultnoj emisiji „Obraz uz obraz” koju je vodio popularni glumački par.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Nije zapadna, više je centralna Evropa, ali svejedno, Austrija. Stan od 80m2, ne volimo da nam je previše toplo pa ne držimo na grejanje na maks, ali smo u kratkim rukavima, grejemo ceo stan. 70 evra mesečno.

hm, ja sam očigledno još pod utiskom od prije 10tak godina iz Dizeldorfa - relativno mali stan, grijanje na gas (bojler + radijatori) pri čemu ni u džemperu nije vruće i, ako se dobro sjećam, domaćini su spomenuli neku cifru od ~250 evra. Ili ja tu nešto nisam dobro pohvatao.

Link to comment

Izvinte ako je bilo, ali otkad se preko JP Infostan posebno plaća smestaj komunalnog otpada? Ima skupljanje i odvoz komunalnog otpada i ima smeštaj, koji je izdvojen i plaća se preduzeću Beo čista energija d.o.o.?

Link to comment
[mention=475]aram[/mention]

To ti je stavka:
Prodali smo deponiju, i sad ima njima da plaćate!







... Shiit has hit the fan


pa da, zar nije i ona blokovska ekipa skorije imala da mora da plati odvozenje dzakova od nekog javnog chishcenja?

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...