Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

 

Ministarstvo prostora predstavlja film Beograd 2041: Povratak u budućnost. Povod filma je izrada Generalnog urbanističkog plana Beograda za period od 2021. do 2041. godine. Ideja vodilja iza filma, a trebala bi da bude i iza plana, jeste pitanje: U kakvom gradu želimo da živimo? Kako se odnosimo spram narastajućih problema i šta radimo da on bude adekvatno mesto za život za 20 godina.

  • Hvala 2
Link to comment
30 minutes ago, Jumanji said:

Tako je Zivka, kasne, kasne u zadnji cas...
 

Sad će Sićve da se upregne da nam objasni kako je to legitimna građevinska tehnika kojom se ojačavaju korita reka.

  • +1 1
Link to comment
Bio majstor, dogovorili se...

Biće i čišćenje radijatora, verovatno ima svega pogotovo jer smo u prizemlju...







... Shiit has hit the fan


Ajde i ovde, bio majstor stavio nove ventile i za ispuštanje...
Morao i brener da radi zapeklo dobro.
Inače pričao sa njim, katastrofa stanje u toplanama, najmlađi majstor je 86. godište...
I da pričali kad će početi sezona, on kaže ozbiljno grejanje ne pre novembra...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Ajde i ovde, bio majstor stavio nove ventile i za ispuštanje...
Morao i brener da radi zapeklo dobro.
Inače pričao sa njim, katastrofa stanje u toplanama, najmlađi majstor je 86. godište...
I da pričali kad će početi sezona, on kaže ozbiljno grejanje ne pre novembra...







... Shiit has hit the fan

i meni lik tako rekao, mozda neki blok i puste, al neki da se ne nadaju duze.

zar ne bi bilo fer da nam se ne naplacuje dok ne pochne da deluje :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
i meni lik tako rekao, mozda neki blok i puste, al neki da se ne nadaju duze.

zar ne bi bilo fer da nam se ne naplacuje dok ne pochne da deluje unsure.gif

sent from novi mnogo jak bubamoto.

To sa grejanjem je, jedan od ako ne najvećih ono najbezobraznijih, pljački.
U smislu šta se plati a šta dobijamo...







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment

Dokle god naplaćuju po m² nema dobrog i kvalitetnog grejanja a naravno sve to i po nerazumnoj ceni. Onog trenutka kada budu svima krenuli da naplaćuju po kalorimetru krenuće se u ozbiljniju sanaciju i remont celokupnog sistema.

Ukratko, zabole ih da bilo šta urade po tom pitanju jer narod plaća sve gubitke tokom proizvodnje i disrtibucije.

Moj braco za novu gajbu u istom kraju plaća za oko 60% manje nego ja i to za gajbu za 20m² veću....ali ima kalorimetre.

  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, Barti66 said:

Dokle god naplaćuju po m² nema dobrog i kvalitetnog grejanja a naravno sve to i po nerazumnoj ceni.

Ne bih se baš kladio u to. Onog trenutka kad počnu da naplaćuju po stvarnoj potrošnji mogu još više da podignu cijene i onda kažu onima kojima je skupo da manje rasipaju energiju.

Možda ja imam nestandardno dobro grijanje, al da se negje u zapadnoj Evropi cijelu godinu šetam u bermudama i japankama po stanu cijenim da bi me koštalo mnogo više od 100e mjesečno.

  • +1 1
Link to comment

To je tačno, slažem se, ali će bar postojati mogućnost da se ako dobro platiš dobro i greješ, a ne kao sada, dobro plaćamo a loše se grejemo, čast izuzecima. Jednostavno, sada nemaš mogućnost izbora i plaćaš uslugu ili robu koju nedobijaš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...