Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Već vidim...

"U Amerikama svaki treći vozač busa ili kamiona ima preko 90 leta...to su godine sa iskustvom koje su potrebne za ovakav posao....a svakih sedam sekundi od buseva gine po jedan perač pr..... po jedan mališan u predškolskoj ustanovi..."

:cry:

 

Dobro je da niko nije smrtno stradao kao onomad na Zvezdari...valjda će klinci biti ok na kraju 

Link to comment

ovaj glavni urbanista grada im je obojen u govno od glave do pete.

 

kad kenjam vikendom (tad pijem pojacano i zderem sta stignem) i onda iserem boju cipela,

onda idu pantalone, boju koju obicno iskenjam u toku nedelje, a sako je ponedeljkom, kad tradicionalno bas ozbiljno serem, jer creva valjda rade, jer im je to poso.

svetla tacka je ta bela sulja kojom obrisem sve to, stavim u masinu i poljubim ono dugme na 90 stepeni da cu sutradan docekati opran i mirisljav.

Edited by holden kolfild
Link to comment
On 19.9.2021. at 21:40, Krcun said:

 Da su svi krenuli u istu stranu pomislio bih da jure za nekim, ovako izgleda kao da beze, samo sto nema nikoga

 

Evo tek sad vidim mesto na kom sam stanovao 40 godina

 

Sad kapiram da sam zapalio na vreme

Link to comment

Zvao toplane da mi zamene ventile na radijatorima i pročiste ih malo...
Odjebali me u troskoku.
Kažu:
Odzračivanje radimo kad krene grejna sezona, a za ventile, vidite privatno ne radimo mi to...


Sad da vidimo kako je @gospa buba prošla sa svojim majstorom pa da vidimo vredi li ga zvati. [emoji3526]




... Shiit has hit the fan



Link to comment

Budite oprezni kad vozite ka Tramvajskom mostu sa BG strane.

Tu su napravili kruzni tok, koji vodi ka tzv Beogradu na vodi. U samom kruznom toku postoji rupa duboka mozda 30-40cm.

Lako se upadne, a moze da osteti automobil.

  • Hvala 1
Link to comment
Zvao toplane da mi zamene ventile na radijatorima i pročiste ih malo...
Odjebali me u troskoku.
Kažu:
Odzračivanje radimo kad krene grejna sezona, a za ventile, vidite privatno ne radimo mi to...


Sad da vidimo kako je @gospa buba prošla sa svojim majstorom pa da vidimo vredi li ga zvati. [emoji3526]




... Shiit has hit the fan




ja chekam da krene sezona da vidim dal ce da mi se lansira radijator, pa da javim liku dal nije. tad cemo da znamo [emoji38]ol:

toplana ne radi ventile, sve od momenta gde prestaje gola cev, sve je tvoje. ja sam nauchila na tezi nachin. i majstor koji ti kaze to radi toplana, budala je i nema pojma.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
To rade na crno, zvanično ne smeju.
rade kao majstori, ne rade kao toplana. to se podrazumeva. ali ako te redom ubedjuju da bash treba da radi toplana, onda kao mi geniji, ostanesh celu grejnu sezonu bez centralnog radijatora :s_w:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Frank Pembleton said:

Zvao toplane da mi zamene ventile na radijatorima i pročiste ih malo...
Odjebali me u troskoku.
Kažu:
Odzračivanje radimo kad krene grejna sezona, a za ventile, vidite privatno ne radimo mi to...


Sad da vidimo kako je @gospa buba prošla sa svojim majstorom pa da vidimo vredi li ga zvati. emoji3526.png




... Shiit has hit the fan


 

nekom prilikom je nekom ovde trebaao majstor za to pa mu dadoh telefon čoveka koji je meni to odradio. ako treba....

Link to comment
nekom prilikom je nekom ovde trebaao majstor za to pa mu dadoh telefon čoveka koji je meni to odradio. ako treba....
treba mu, bolje nego da cheka mene isuse.gif

ja ovog lika ne znam.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

Treba, naravno.
Nije da gori[emoji769]. Niti jedan ventil ne curi, ali onako po logici računam da bi posle 40 godina valjalo promeniti.
Ni na jednom nemam onu plastičnu navlaku za okretanje sve to popucalo i slomilo se...
E sad "If it's not broken, don't fix it"?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

ja ne bih menjala neshto shto radi a stoji josh od tite, posebno ne nechim shto se pravi sad ph34r.gif

plastiku kupi na pijaci.

eto. reshila sam ti sve :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...