Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

Moraju malo dase operu i jedni i drugi za pasivnost (pun intended) od juče :lolol:

😅

 

6 minutes ago, Milošica said:

Pa ne bi me čudilo da je ovo u JB predstava.

Ni mene, drze ih vec sat ovako. Blic pise da su "navijaci" Partizana hteli da idu Juznim koji je "teritorija delija". Nije valjda to razlog za hapsenje!? Ne deluje da je bilo neke tuce ovde. 

Link to comment
Ni mene, drze ih vec sat ovako. Blic pise da su "navijaci" Partizana hteli da idu Juznim koji je "teritorija delija". Nije valjda to razlog za hapsenje!? Ne deluje da je bilo neke tuce ovde. 
molim? neki ljudi su hteli da idu nekom teritorijom nekih drugih ljudi? u beogradu?

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

molim? neki ljudi su hteli da idu nekom teritorijom nekih drugih ljudi? u beogradu?

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

"Sta ćeš ti na ovom topicu" u RL... :fantom:

 

I umeto da banuju one koji postavljaju pitanje, oni banuju padobrance...

 

Loša maderacija™...

Link to comment

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/165-veciti-derbi-partizan-zvezda-tuca-navijaca-delije-grobari-juyni-bulevar/kemymsj

 

Nisam ocevidac, ali i daje bilo tuce ove cifre iz teksta su mi cudne: 50 "grobara" + X "delija" = 30 uhapsenih. Za to nisam svedok ali ono sto sam videla je da su bar 1h drzali samo njih 10tak (mozda i manje) pod lisicama nosom u pod. Pogledacu ponovo ali dok je sve jos bilo pod opsadom nisam primetila nikakve tragove tako masovne tuce iz tektsta. 

Link to comment

Od jednog ocevica sa prozora koliko je video izmedju solitera cujem ovo: tucu navijaca nije video. Video je ovo: prvo je JB kolovozom isla u smeru ka stadionu skanirajuci grupa od 50tak obucenih u crno okruzena sa svih strana sa bar isto toliko policije pod punom opremom, plus nekoliko marica iza grupe. I pre nego sto je ta grupa stigla do raskrsnice, policija je ulici levo uhvatila par pojedinca (isto obucenih u crno) i tukuci ih pendrecima negde odvukla. Kad je opkoljena grupa stigla do semafora odjednom su krenuli da masovno beze uz ulicicu desno uzbrdo, specijalci za njima da ih hvataju. Nikakvu tucu navijaca niti dve grupe navijaca, (samo ove u crnom) nije video. Inace je kod te raskrsnice kafe uz decije igraliste, oko solitera parkici, sve puno po lepom vremenu... lep prizor za decu da gledaju batinanje pa polegnute sa lisicama na ledjima licem u trotoar. Sve pravdano nekom "tucom navijaca" koju moj ocevidac nije video. Po ulici ni nema tragova neke "tuce" (staklo, kamenice, motke... nista). Trenutno u JB nema ni traga od policije, cak ni ono nesto standardnih koji su uvek tu za utakmice. Po svemu za sada meni deluje da narativ iz medija "tukli se grobari i delije pa je policija dosla da uvede red" nije tacan. 

 

Link to comment
18 minutes ago, Krcun said:

 Da su svi krenuli u istu stranu pomislio bih da jure za nekim, ovako izgleda kao da beze, samo sto nema nikoga

 

Ili su ovi poceli prvo da masu pendrecima.

Link to comment
17 hours ago, Lucia said:

Ni mene, drze ih vec sat ovako. Blic pise da su "navijaci" Partizana hteli da idu Juznim koji je "teritorija delija". Nije valjda to razlog za hapsenje!? Ne deluje da je bilo neke tuce ovde. 

Postoje  delovi grada gde se ne ide u obelezijima drugog kluba jer je prilicno opasno. Recimo, Paviljoni na NBG su ogromnom vecinom "navijaci" Partizana, imaju svoje grafite, grupe, to je "njihov kraj".

 

Slicno je i sa blokom 21 isto na NBG, samo druga strana "navijaci" Zvezde ista prica kao i za Paviljone, tamo grobari ne zalaze. Isto je i sa Juznim bulevarom, imas grafite, imas stanicu autobusa obojeno u crveno i belo, imali su "akciju" farbanja zebre u crveno i belo... generalno "njihov kraj".

 

E sad su verovatno grobari hteli da prosetaju tim "krajem" i pokusali da pobegnu od policije i zato je nastala frka.

 

P.S. na derbi ne idem vise od 15 godina, na severu nisam bio bar 20 godina.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...