Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Seljačine. U Beču, dok sam tamo odlazio, su solarijumi bili objekti za pranje novca, manje šljašte i manje privlače pažnju, a i nije ih bilo u centru grada.

Link to comment

Kafici, kladionice, kockarnice, moteli, restorani.. 

 

Nema toliko preplanulih kod nas..ministar prosvete je jedan od retkih.

 

U Becu se to vrhunski radi u 16-om :)

 

Link to comment

Лакше можеш да оправдаш и унос и износ веће количине пара кроз коцкарницу него кроз соларијум. 

 

Зар није и у Бреакинг бад Френк оправдао прву лову кроз коцку?

Link to comment
On 3.2.2020. at 8:50, Hamlet Strašni said:

Зар није и у Бреакинг бад Френк оправдао прву лову кроз коцку?

volter?

avto perionica

Link to comment

bio neko na ne davimo vazduh? bilo nas je realno 7. ako nekad neshto izadje iz ovoga, za nasheg zibota, bicu jako ponosna shto sam bila kad nije bilo nikog cry.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment
17 hours ago, gospa buba said:

bio neko na ne davimo vazduh? bilo nas je realno 7. ako nekad neshto izadje iz ovoga, za nasheg zibota, bicu jako ponosna shto sam bila kad nije bilo nikog cry.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

ja nisam. posle onog prošlog koji je bio dan posle dušegupke, nemam dovoljno te neke pozitivne energije da me boli kurac što sam u manjini.

nego super je bio prilog na n1 sinoć na dnevniku u 22. prvo sam mislila da uopšte neće spomenuti, a onda otprilike u 38. minutu, održani su protesti u ne znam koliko gradova i idu snimci, novi sad, valjevo, kraljevo, beograd... delovalo je kao da su u režiji pustili pogrešne snimke. građani koji su se okupili zahtevaju... a na slici nema nikog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...