Jump to content

Beograd


Amelija

Recommended Posts

pomislio sam da je možda neki plato za letnju baštu. i, radi li se šta ispod samog mosta kod stepenica? tamo gde su se parkirala vozila pa onda ograđeno.

Link to comment
U vezi "braon lepotice" pored Hajata, skoro je Vlada Srbije (ili ministarstvo) objavilo da je postignut dogovor sa EPS-om da "prebiju" lokacije ili šta već i da se tu smesti Univerzitet umetnosti onako na jednom mestu...

 

https://www.blic.rs/biznis/cetiri-nova-umetnicka-fakulteta-temelji-univerzitetskog-kampusa-u-prestonici-krajem/blfxbhf

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
nije zgodno za mladi svet da provodi vreme iznad transformatora.
A dobro nije transformator nepomeriv, a ko zna da li je tamo uopšte...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

pre će napraviti stadion za polo u preljini, nego se uu premesti u tu eps-ovu zgradu

 

čini mi se da je celokupna gimnastika između epsa, vlade srbije i univerziteta bila zbog onog placa na kom je fdu

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pre će napraviti stadion za polo u preljini, nego se uu premesti u tu eps-ovu zgradu

 

čini mi se da je celokupna gimnastika između epsa, vlade srbije i univerziteta bila zbog onog placa na kom je fdu

pa hipodrom u preljini vec ima

kapiram da nije tesko da se pretvori u polo teren :fantom:

Link to comment

pa i ovde ima zgrada

e

:fantom:

 

 

 

možda sam i lupio za preljinu, al mi ostalo u glavi da je mr velja svojevremeno pričao to, a možda su i pranjani

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

jao pa sad vidim zasto to pominjes

ladno je velja i to obecavao :D

 

 

ali kad su pricali da ce napraviti jedan grad od cacka i kraljeva, tako sto ce na 30 km puta sazidati sto zgrade za stanovanje, sto fabrike :hail:

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

A dobro nije transformator nepomeriv, a ko zna da li je tamo uopšte...



... Shiit has hit the fan...
 

tamo je. nisam siguran da li je i drugi, davno sam u autu. i, nema mrdanja odatle. napaja ceo taj krajkoji se razvija. a što se štetnosti tiče, znam da su ženske koje su radile u kancelarijama iznad trafoa glat dobijale trudničko bolovanje.

Link to comment
Tamo je. Pise u ovom clanku i garantovano se ne moze lako izmestiti

U tom članku se ne spominje ovo što se pominje u drugom članku [emoji19]

Tako da nisu baš apdejtovani.

Plus u igri je zemljište iza bolka 45...

 

Pa neće oni da premeštaju zgradu kod hajata, plus oslobađaju prostor u staaarom beogradu...

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gosn đorđe to nema veze sa transformatorom

 

:naughty:

nisam stručan po pitanju ozračivanja no,znam za slučajeve davanja bolovanja, preventivno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...