Jump to content

Beograd


Amelija

Recommended Posts

37 minutes ago, Goranz said:

Znaš, naravno, da Slavko Štimac nije igrao Boška Buhu?

 

Znam..zato sam i naglasio.

 

Odnosno, tada verovatno nisam znao..cuo sam kao stariji. 

Link to comment
Just now, SNARC said:

Sad znam...i jasno mi je sto su mi se ljudi uvek smejali dok sam to pricao, a ja mislio da je zbog toga sto zanimljivo pricam. Hvala ti sto si me postedeo buducih blamova i poboljsao mi standard drustvenog zivota.

 

Napravio par korekcija.

Nema na čemu, naravno.

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Podseti me da te vlazno poljubim kad se budemo videli.

sevap - da i on udahne svežeg vazduha.

a posle možete i da snimite rimejk poljubac žene pauka.

 

 

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

sve je to isti paket paranoje, teorije zavere i nece valjda.

sent from bubamoto
 

Tako vam i treba kad ste se svi nabili u Beograd - Mile(47), Bor

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

sevap - da i on udahne svežeg vazduha.

a posle možete i da snimite rimejk poljubac žene pauka.

 

 

 

Ako otkrijes javno kome od nas zavidis na ovome..bice ti lakse :inn:

Link to comment
11 hours ago, Apollo Creed said:

UTORAK, 19. NOV 2019

Beograd kandidat za zelenu prestonicu Evrope

Gradonačelnik Zoran Radojičić izjavio je da se Beograd kandidovao za zelenu prestonicu Evrope za 2022. godinu i dodao da očekuje da će glavni grad Srbije u narednim godinama uspeti da osvoji to prestižno priznanje.

 

Kako je naveo, ove godine zelena prestonica Evrope je norveški Oslo, a sledeće godine Lisabon, glavni grad Portugalije.

"Reč je o gradovima koji posvećuju dužnu pažnju ekološkom aspektu. Ljubljana je uspela posle deset godina učestvovanja u pripremi za dobijanje priznanja, nadam se da ćemo mi uspeti ranije", istakao je Radojičić.

Kriterijumi za dobijanje priznanja su različiti, navodi, a među njima pre svega kvalitet vode, vazduha i zemljišta, kao i drugi uticaji na klimatske promene i ekologiju, efikasno korišćenje energije, korišćenje obnovljivih izvora energije, pitanje biodiverziteta itd.

"U pitanju su mnoge stvari koje se tiču zdravije sredine i zdravijeg životnog okruženja. Već naredne godine u okviru ovog takmičenja imaćemo niz aktivnosti posvećenih ekologiji u našem gradu. Meni je naravno važno da dobijemo ovu prestižnu titulu u godinama koje su pred nama, međutim, u ovom momentu mi je još važnije da smo ušli u ceo proces. Cilj je da naš grad bude zdraviji i zeleniji i verujem da ćemo uticati na poboljšanje kvaliteta života Beograđana", zaključio je gradonačelnik Beograda.

 

:Jova:

 

Jel moguce.Pa posekose pola kosutnjaka ni ladovine vise nema nigde u gradu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...