Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

nije samo efekat kanjona od visokih zgrada nego i prašina sa gradilišta. ovde se istovremeno zida na celoj površini od 90ha. ne znam kako je bilo kad se zidao nbg ali ovo sad je potsebno gadno jer se kombinuje sa lošim meteo uslovima, velikom količinom vozila u gradu, prašinom od drugih radova po ulicama, dimom iz individualnih ložišta i drugim užasima.

Link to comment
43 minutes ago, beta kentauri said:

nego i prašina sa gradilišta

kad je beta već ovo pokrenula, da dodam da prašina inače ima solidan udeo u zagađenju, i da se to najbolje vidi poređenjem npr zimskih i letnjih kampanja iz onog doktorata što ga pomenuh.

Link to comment

Pa sarkazam. Kod nas se sintagma "zemljo Indijo"  posprdno koristi kad opisujemo neke necivilizacijske pojave i dogadjaje u društvu, u smislu da tako nešto postoji samo u Indiji.

A ovamo, Indija je pojam za nas i našu raspalu zemlju.

Link to comment

Ma znam, nije tebi upućeno nikako, shvatio sam sarkazam, nego bes pokulja iz mene povremeno, gledam snimak nokauta sa vidikovačke pijace, slušam kretenske komentare prisutnih i pucam od besa.

Link to comment
5 minutes ago, vememah said:

 

Pre neki dan išao sam prijateljima  u goste, žive na na sedmom spratu novogradnje. Kad su se otvorila vrata lifta ugledao sam izmet na sred lifta, neko je opušteno defecirao u liftu i nonšalatno napustio mesto zločina.

Malo sam izvežbao butine i listove na stepenicama.

 

Ne znam što sam ovo napisao, verovatno me ovaj tvoj link asocirao na taj dogadjaj.

Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

 

Pre neki dan išao sam prijateljima  u goste, žive na na sedmom spratu novogradnje. Kad su se otvorila vrata lifta ugledao sam izmet na sred lifta, neko je opušteno defecirao u liftu i nonšalatno napustio mesto zločina.

Malo sam izvežbao butine i listove na stepenicama.

 

Ne znam što sam ovo napisao, verovatno me ovaj tvoj link asocirao na taj dogadjaj.

Koji deo Bg-a?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...