Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ali na stranu koliko je nenormalno okrenuti glatku stranu, rekao bih da ne rade na drugom, možda i većem problemu, a to je što kocke tonu pod težinom saobraćaja. Očigledno podloga nije bila adekvatna, ili je možda u pitanju to što nisu zalevene celom dubinom već sao taj silikon po površini... Ako ih sad pravilno fuguju, hoće li to sprečiti dalje sleganje? :unsure:

Prosto neverovatno koji je ovo nivo javašluka, i šta sve njima prolazi.

 

edit: @kud u maglu Simoviću Godinu? :laugh:

Edited by mraki
Link to comment

IMG-07337a4c026c05ca0527514f648a80b9-V.thumb.jpg.eeef666537b1c800dbce071742ce1690.jpg

Ovo je slika sada sa lica mesta.

Vrv sam najgluplje dete in da hud, ali moram da vas pitam još jednom:

1. Zar nisu oni ugovorili kamene kocke a ne betonske sa kamenom pokoricom? (Ako ja uošte vidim dobro)

2. Zar nisu ugovorom bili obavezni da te kocke spajaju nekom masom koja se steže, a ne ovim što skida skalpel?

3. Da li se sada betonske kockice sa kaldrma pokoricom (ili neke s jedne strane hrapave kocke) menjaju glatkim betonskim kockicama? Hoćemo li svi skršii vratove tamo pri prvoj kiši?

 

Akp ima nekih građ/arh forumaša - pliz objasnite.

Edited by pt 2.0
Link to comment

chekaj, jel oni sad okrecu grbavo na dole? a shta je uopshte dole, podloga? kako to misle? :unsure:

 

mislim da njima odgovara da obrnu josh jedan krug, iz raznih razloga.

 

i zashto aleksandar ne pomogne tako shto ce da dodje na televizor 4 sata? jer nama je sad stvarno potrebno da neko proba da objasni, pa makar i on unsure.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, pt 2.0 said:

IMG-07337a4c026c05ca0527514f648a80b9-V.thumb.jpg.eeef666537b1c800dbce071742ce1690.jpg

Ovo je slika sada sa lica mesta.

Vrv sam najgluplje dete in da hud, ali moram da vas pitam još jednom:

1. Zar nisu oni ugovorili kamene kocke a ne betonske sa kamenom pokoricom? (Ako ja uošte vidum dobro)

2. Zar nisu ugovorom bili obavezni da te kocke spajaju nekom masom koja se steže, a ne ovim što skida skalpel?

3. Da li se sada betonske kockice sa kaldrma pokoricom (ili neke s jedne strane hrapave kocke) menjaju glatkim betonskim kockicama? Hoćemo li svi skršii vratove tamo pri prvoj kiši?

 

Akp ima nekih građ/arh forumaša - pliz objasnite.

1. Jesu kamene kocke, samo zbog te silikonske fuge na vrhu koju sad odvajaju skalpelom deluje kao da je pokorica na betonskoj ploči.

2. Tu su očigledno smuvali nešto, ko još poštuje projekte i ugovore. Da je zaliveno kako treba a ne samo površinski ulepljeno ne bi tonule (što je drugi problem, pored previše grube površine), i sad ih sigurno ne bi mogli ni vaditi ovako.

3. Ne menjaju ih, samo okreću tu grublju stranu dole, a glatku gore. Da, reklo bi se da će biti veselo i na kiši, kamoli ledu :isuse:

Edited by mraki
Link to comment

Pa da, igraće 3D Tetris dok to ne bude ličilo na nešto. E sad, mogu da razumem Vesića koji će jednim ponavljanjem radova da opere još kamion para ali mislim da bi i druga ispravka nekako bila previše. To će se videti posle prve kiše.:inn:

 

Ali, koja je priča sa Štrabagom? Zajebali su ovako veliki projekat, priznali grešku, ispada da se bave pljuni pa zalepi sistemom. Da li je to bilo vredno kombinacije sa Vesićem? Neko će tamo morati da odgovara...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...