Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Just now, mraki said:

Da, ovo je verovatno i veći problem od neravne površine kocke.

Jbte, 10 miliona evra i godinu dana radova, i opet ne mogu uraditi bar pristojno.

I odkud uopšte ideja da tu bude kaldrma? :isuse:

Zato što zona sporog saobraćaja postoji u Mišarskoj ulici kod oš Vladisalv Ribnikar to je rađeno za vreme prethodne vlasti i super je urađeno. Onda jeSvinja to uradio u delu Njegoševe gde stanuje i tu je ok urađeno, pa su porasli apetiti i eto.

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

I odkud uopšte ideja da tu bude kaldrma? :isuse:

to se i ja pitam. možda je to bio deo neuspelog plana da tu bude pešačka zona.

 

sika fast fix 133 ili slično, super lepak, karbofiks ili prosto, žvakaća guma.

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Da, ovo je verovatno i veći problem od neravne površine kocke.

Jbte, 10 miliona evra i godinu dana radova, i opet ne mogu uraditi bar pristojno.

I odkud uopšte ideja da tu bude kaldrma? :isuse:

 

Nije problem kaldrma, naravno da treba tu da bude, problem je ono sto ova vlast neprekidno radi. A to je neprestana rekonstrukcija svega i svacega, da bi se stekao utisak da se radi puno. Ne trpe uopste posledice sto im sve propada cega se dohvate, naprotiv, pare se samo vrte..

Link to comment

Po projektu je trebalo prvo betonska ploča pa onda ovo:

 

Zašto nije rađeno tako nego kako jeste treba pitati nadzor koji je to odobrio. Čak mislim da je ovako i skuplje tj. Zavisi kako su im naplatili ovo zalivanje fuga. 

Link to comment

dobar je silikon, morali su da koriste noz a nije proslo  ni kolko dana..verovatno bi se sve namestilo, da nisu dirali, kocka nadje put, ne znam da li ste videli kako rimljani prave put, isto bude sve grbavo, posle nekog vremena se uglaca ko staklo

 

 

Link to comment

Pa to onda, dovoljno je sačekati 100-200 godina da to bude savršena engleska trava kaldrma...

 

A mogli bi i to sleganje i poravnanje malo da ubrzaju, provozaju tamo-vamo par tenkova i ostalih teških nosača...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...