Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Naravno da nije to običan silikon nego neka elastična zaptivna masa. Ono što je meni upalo u oko je da predmerom nije tako bilo predviđeno već je trebalo da kocke budu postavljene u "malter" (Sika FastFix-133 TP) meni bi recimo bilo zanimljivo da vidim kad je nastala ta promena tehnologije. 

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Mene stvarno čudi da su priznali grešku i da rade ovo, biće da se predsednik lično provozao tuda svojom starom Škodom pa mu otpao auspuh...

Ako su zaustavili saobraćaj i rasprostrli se po trgu (nisam videla još, nagađam) kako bi sprečili okupljanja još 40 dana lepog vremena, eto smisla.

A možda im i vrtoglavo pada rejting.

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Mene stvarno čudi da su priznali grešku i da rade ovo, biće da se predsednik lično provozao tuda svojom starom Škodom pa mu otpao auspuh...

moguće da su uspeli da prikriju neku havariju koja se nije desila na samom trgu... tipa da im je javljeno iz garaže posle 2 dana da autobusima počinju da otpadaju sedišta.

Link to comment
2 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ako sam dobro shvatio, planiraju da izokreću kocke tako da glatka strana dođe gore?

Jedva čekam prvi sneg :D

 

Onda ce da ih vrate na grubu stranu..imate nesto sto nema u svet..Univerzal kocke. 

A sve ce to Strabag o svom trosku da menja. Ima da nadjebu one u Dubrovniku po trajanju.

Link to comment
11 minutes ago, Skyhighatrist said:

Ako sam dobro shvatio, planiraju da izokreću kocke tako da glatka strana dođe gore?

Jedva čekam prvi sneg :D

Pa ostalih 5 strana je glatko, nema druge.

Kontam da će na kraju ipak presvući asfaltom...:lolol:

 

Edited by mraki
Link to comment

Jutros je u jutarnjem dnevniku bila vest od bukvalno 5 sekundi. Ko ne zna o  čemu se radi, ne može da zaključi ništa. I samo jedan brz prelet kamerom po kaldrmi.

 

BTW, juče sam iz trole videla in vivo razmere upadanja kaldrme u tlo. Pa to se sada širi, i sve dublje upada. A trola piči punom brzinom. Posle te vožnje oči ti poskakuju gore dole ko u crtanom filmu.

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

u glavi mi slika -vesic sedi na trgu 24/7 i muci se sa sklapanjem rubikove kocke

:lolol:

sve imam neke asocijacije na dete uzrasta do 5 godina. 

ja nisam uspela da sklopim mađarsku kocku pa sam počupala delove i složila je fantastično. jedino što posle više nije mogla da se koristi.

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

:lolol:

sve imam neke asocijacije na dete uzrasta do 5 godina. 

ja nisam uspela da sklopim mađarsku kocku pa sam počupala delove i složila je fantastično. jedino što posle više nije mogla da se koristi.

 

:D 

upravo si opisala sta sad  radi vesic

Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

BTW, juče sam iz trole videla in vivo razmere upadanja kaldrme u tlo. Pa to se sada širi, i sve dublje upada.

Da, ovo je verovatno i veći problem od neravne površine kocke.

Jbte, 10 miliona evra i godinu dana radova, i opet ne mogu uraditi bar pristojno.

I odkud uopšte ideja da tu bude kaldrma? :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...