Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

4 hours ago, I*m with the pilots said:

Može biti da mi je dete svileno, ali svaki dan se trgne tokom spavanja od ovih aviona; juče više nije mogao ni da spava pa smo svi nadrljali od toga.
Pitam se kako je i starijim i osetljivijim ljudima, kada je i meni ono juče bilo jezivo, kao da mi je avion bio u sobi.

Zato nam tako i ide, sve nam smeta: za pravog srpskog muzjaka nema lepseg zvuka od zvuka zavijajuceg mlaznog motora aviona u niskom letu, zvuka muskog, ostrog, strojevog koraka po beogradskom asfaltu, napregnutih lica, otvrdnulih u ratovima kako, u zelenkastoj treperavoj svetlosti radarskih zaslona motre orlovskim pogledom, pogledom grabljivice spremne da se ustremi na plen, istim onim pogledom kojim su nasi preci u zasedama sacekivali Turke.

Lijevljane.

Omeksalo se, su cim cemo pred Milosa? :ohmy:

Link to comment

+1 za civilnu :D

A za JNA 10. pesadijski proleterski puk, VP ne smem jos uvek da nikome kazem!

 

A i upravo se dobauljao sa vecernje plaze pa em serem, em sam se nesto uzeleo zvuka zavijajuceg mlaznog motora aviona u niskom letu.

Posle minobacacke vatre, nema lepse uspavanke za pravog muskarca :sleep:

Link to comment
9 minutes ago, namenski said:

Posle minobacacke vatre, nema lepse uspavanke za pravog muskarca :sleep:

ima. strojev korak na pisti i huk “služimo narodu”

 

5390

:fantom:

 

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima. strojev korak na pisti i huk “služimo narodu”

 

5390

:fantom:

 

To je za krivinase, dok lezah  u travi tokom zanimanja :D i zalivah napolitanke toplim pivom.

1 mirnodopska varijanta :sleep:

Link to comment
1 minute ago, renne said:

sad se kurčite, gde ste bili dok je SLobo kosovo predavo

:mad:

Marsal riknuo, ja otiso u beli svet i vi u roku od odmah napraviste sranje.

Pa ne mogu ja svuda da stignem majkumu :sleep:

Link to comment

pa nemogu ja sve sam. prvo brani srbiju od bugara, pa banijsku nejač od zločinačkih zng-ovaca. najbolje da sam bio i u paštriku

 

od koga je, dosta je

:fantom:

Link to comment

Prema njegovim rečima, izvođaču radova je naloženo da okrene postavljene kocke da bi gornja površina bila ravna, a prostor bio dostupan za sve - uključujući i bicikiliste i motocikliste i osobe sa invaliditetom, rekao je Stojčić i dodao da bi svi radovi, uljučujući i obeležavanje biciklističkih traka trebalo da budu gotovi za mesec i po.

 

Droga krokodil!

 

Samo da ilustrujem ovaj ingeniozni plan!

IMG_6670_1c.jpg.3479696887247cf084c39000488563f5.jpg

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:

 

Droga krokodil!

 

Samo da ilustrujem ovaj ingeniozni plan!

 

 

 

Nije toliko nelogična ideja. Jebga ipak je Goran menađer, profil koji donosi odluke u hodu bez smornih projektnih, tehničkih i ostalih birokratskskih zajebancija.

 

Šta može poći po zlu? Možda bude klizavo, možda se kocke budu krivile zbog neravne donje strane, možda ulegnuća budu nezgodnija pri očekivano ubrzanijem saobraćaju... ali kako da znamo dok ne probamo?

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...