Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

BICIKLISTI ZADOVOLJNI! Dobar primer saradnje građana i lokalne samouprave!

Odluka gradskih vlasti da poslušaju struku i da umesto neravne kocke, u zoni oko Trga Republike uvedu ravnu podlogu i stazu za bicikliste, najbolji je dokaz kako uspešno mogu da sarađuju građani i lokalna samouprava, izjavila je danas direktor firme "Markoni sport", Marija Đukic, koja se vise od dve decenije bavi poslom rentiranja bicikala i ima više od 15.000 korisnika

 

:nobles:

 

 

Link to comment

Može biti da mi je dete svileno, ali svaki dan se trgne tokom spavanja od ovih aviona; juče više nije mogao ni da spava pa smo svi nadrljali od toga.
Pitam se kako je i starijim i osetljivijim ljudima, kada je i meni ono juče bilo jezivo, kao da mi je avion bio u sobi.

Link to comment

predivno..odsad sve tako, prvo neka oni urade kako njima treba, posle se mi zalimo pa i nama uchine sledeci krug.

 

neka tako bude i u domu zdravlja i u klinichkom centru s_w.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
4 hours ago, beta kentauri said:

shvatili su oni to u startu nego testiraju izdržljivost i trpeljivost beograđana.

 

 

Valjalo bi dapožive jednu večnost ako su to namerili da istestiraju.

 

3 hours ago, harper said:

Kaze Svinjce "preslozice investitor o svom trosku jer smo mi odgovorna vlast". Nakon sto je odgovorno prihvatio i svecano otvorio objekat koji, eto, mora da se preslaze jer nije dobro poslozen. Kao odgovorna vlast nam cini uslugu to sto necemo platiti investitoru da ispravi ono sto je sam zabrljao a to sto cemo se jebavati jos 35-40 dana koga briga. Jos cemo gratis dobiti "biciklisticku stazu", citaj, ofarbace dve trake u sirini od pola metra koje ce voditi ni iz cega u nista na delu trotoara. Verovatno bismo i to platili da nemamo odgovornu vlast na celu sa Svinjcetom.

 

Jebi Vesicu, ne vadi. Nisi ti kriv sto nisi u zatvoru vec si zamenik gradonacelnika, nego oni koji su glasali za armiju naprdnjackih ludaka, lopova i diletanata ciji si deo.

 

Da, da, ali bukvalno tako.

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

BICIKLISTI ZADOVOLJNI! Dobar primer saradnje građana i lokalne samouprave!

Odluka gradskih vlasti da poslušaju struku i da umesto neravne kocke, u zoni oko Trga Republike uvedu ravnu podlogu i stazu za bicikliste, najbolji je dokaz kako uspešno mogu da sarađuju građani i lokalna samouprava, izjavila je danas direktor firme "Markoni sport", Marija Đukic, koja se vise od dve decenije bavi poslom rentiranja bicikala i ima više od 15.000 korisnika

 

:nobles:

 

 

Poznajem gospođicu, jako je fina. 

 

Ima sve razloge da pozdravi akciju gradskih vlasti, kojih se privatno možda gadi. Samo još jedna od skuvanih...

Link to comment
3 hours ago, I*m with the pilots said:

Može biti da mi je dete svileno, ali svaki dan se trgne tokom spavanja od ovih aviona; juče više nije mogao ni da spava pa smo svi nadrljali od toga.
Pitam se kako je i starijim i osetljivijim ljudima, kada je i meni ono juče bilo jezivo, kao da mi je avion bio u sobi.

 

Well, you're with the pilots, so...

 

tenor.gif

Link to comment

Prema njegovim rečima, izvođaču radova je naloženo da okrene postavljene kocke da bi gornja površina bila ravna, a prostor bio dostupan za sve - uključujući i bicikiliste i motocikliste i osobe sa invaliditetom, rekao je Stojčić i dodao da bi svi radovi, uljučujući i obeležavanje biciklističkih traka trebalo da budu gotovi za mesec i po.


Droga krokodil!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Na stranu sto su idiotski i neocekivani niski preleti iznad centra grada sami po sebi uznemirujuci, da li je nekome od mandrila palo na pamet da nemalom broju ljudi ovo izaziva secanja na - bombardovanje?

Link to comment
1 minute ago, Malvo said:

Na stranu sto su idiotski i neocekivani niski preleti iznad centra grada sami po sebi uznemirujuci, da li je nekome od mandrila palo na pamet da nemalom broju ljudi ovo izaziva secanja na - bombardovanje?

Pa da, sećanje na pobedu nad NATO... Šta je tu problem? :fantom:

Link to comment

Kome smetaju nasi avioni :laugh: Inace Beograd je tako slozen za prelete da isti moraju da se obavljaju tom istom trasom :frust:Ajde da covek razume da u generalnoj prolete,ali ovo je cisto zadovoljavanje necijeg ega, mladog nam desetara Vulina :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...