Jump to content

Pogodi utakmicu!


Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    108

  • Töölönlahti

    93

  • Delija67

    84

  • ducca

    81

Top Posters In This Topic

Posted Images

rutinski.kad bi neko pogodio makar jednog igraca slike, bio bi spreman da poklonim kutiju jaffe. a obojica su, premda nikad nisu bili bash zvijezde, imali jak status. obaj iz frajburga je chak bio najbolji strijelac jedne sezone, chini mi se. a nosio je uvijek broj 5 ili tako nesto, iako je bio napadac.
Jel ono Kardoso iz HSV-a?
Link to comment
rutinski.kad bi neko pogodio makar jednog igraca slike, bio bi spreman da poklonim kutiju jaffe. a obojica su, premda nikad nisu bili bash zvijezde, imali jak status. obaj iz frajburga je chak bio najbolji strijelac jedne sezone, chini mi se. a nosio je uvijek broj 5 ili tako nesto, iako je bio napadac.
Taj mali je Kardozo, a ovaj iz Dortmunda je možda Frojnd?
Link to comment

jeste, rodolfo cardoso. kasnije igrao za HSV. ovaj iz dortmunda je michael schultz. igrao je 5-6 godina za dormtund, kasnije i za werder chini mi se. bio je i reprezentativac par puta.kakva je odbrana dormunda bila, on i ned zelic :Dgranitna

Link to comment
Ali kakav je tim tad imao BvB... :Hail: 1 poslednjih pravih timova pre BosmanaZamer, Meler, Cork, Ridle, Rojter, Koler, Sapuiza, Paulo Souza, Riken...
...i legenda Heiko Herrlich, a na golu Stefan Klos
Link to comment

a kad smo vec kod Kardosa i co. jel se secate pregleda na PTC 2, emisija TOP FUDBAL (shpica ide sa usporenim snimcima i muzikom What is love-Haddawy, a odjavna Duran Duran-Come undone)?...vodili Kovinjalo i Miroslav Vjetrovic...tad je Stepi preshoa u Lever, za Nirnberg su igrali Zarate i Alan Suter, Dinamo Drezden je igrao Bundes ligu, uh kakav je to bio fudbal...jeste KostaRika, clever se uspavao, ducca pali sledecu...

Edited by John Coltrane
Link to comment
a kad smo vec kod Kardosa i co. jel se secate pregleda na PTC 2, emisija TOP FUDBAL (shpica ide sa usporenim snimcima i muzikom What is love-Haddawy, a odjavna Duran Duran-Come undone)?...vodili Kovinjalo i Miroslav Vjetrovic...tad je Stepi preshoa u Lever, za Nirnberg su igrali Zarate i Alan Suter, Dinamo Drezden je igrao Bundes ligu, uh kakav je to bio fudbal...jeste KostaRika, Moca se uspavao, ducca pali sledecu...
da da, legendarni top fudbal. ali haddaway je bio na spici za pregled bundes lige, rekao bih. mislim da je to bilo 2-3 godine prije pojave top fudbala.

:lol: morao samali stvarno je bila dobra tad bundes liga. kad se effenberg vratio iz fiorentine, i zamalo 2 puta uzeo titulu sa mgladbachom. pa legendarni dariusz wosz iz bochuma :Hail:good times..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...