Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

I dalje mislim da je Čume najjači od svih ovih koji su se pojavljivali u Dosjije serijalu, tu računam i one likove kojima se bavio prošlogodišnji ciklus "beogradski klanovi". Zemunci ga proganjali i po Srbiji i po Turskoj, 1 Legija pokušavo da mu dohaka, žena umalo da ga otruje... Ima tu materijala za vrhunsku Igranu seriju.

 

Ne zaboravi dio priče kako su Čumeta jarani oteli iz bolnice (u Tuzli?) gdje su htjeli da mu sijeku nogu nakon saobraćajke, da bi mu je neki divlji doktori u Srbiji spasili, ali je poslije toga hramao... I da ga je Legija zvao "Seljanka"  :lolol:

 

Najzanimljiviji lik def, samo što sam ja mislio na ove što se pojavljuju kao talking heads :D

Edited by James Marshall
Link to comment

idite u peršun.

ostao sam bez spavanja sinoć dok nisam pročitao taj sken... 310 stranica. sve se odvija brzo, kao triler.

 

kakav je to osiljeni šljam bio, boktemazo.

prosto na kraju knjige se setim slike leševa kuma i šiptara i bi mi milo, grešna mi duša.

 

i još nisam čuo za otmice gde ako nemaš dva miliona evra za otkup daj jedan pa te pustimo i čekamo te godinu dana za resto.

to je ta kloaka od države.

Ali onaj momenat kada kidnapuju Miliju, vide da su prelako skupili pare i dupliraju...

 

Ili kad Miskovicevima puknu penal zbog kasnjenja

Link to comment

Ali onaj momenat kada kidnapuju Miliju, vide da su prelako skupili pare i dupliraju...

 

Ili kad Miskovicevima puknu penal zbog kasnjenja

 

a kad se Miškovićev kum Spasojević ušeprtljao kad je trebalo da otvori gepek i izbaci 7 miliona evra u baru sa žabama... hilarious :D

 

žao mi bilo onog dilera muslimana na kome se ona životinja Kalinić iživljavao.

 

i svaka čast za Bojanu Bajrušević i njeno pregovaranje sa zemuncima oko otkupa brata.

Link to comment
  • 2 weeks later...

scale.rb_.jpg

 

narator: summers

 

u stvari je i film o njemu, kako pre, za vreme, tako i posle police. blah... prosek, mada sam saznao da je navodno bio shortlisted da zameni taylora u stonesima. fuj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...