Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

gledao dosije dokumentarce o zemunskom klanu. pristojno je to veoma, ima rupa, al oprostivo. pogotovo je interesantan nesto drugaciji pogled sa ove distance na pobunu beretki i ucesce dss.a u prici... i totalna beda kada vidis kako su kupovali sudstvo i policiju... zamisljam samo kako su se cheda i ćoki baskarili u bazenima silerove

Edited by Ravanelli
Link to comment

Di to ima da se gleda?

 

Ako je to oono što mislim ima na yt kanalu tv prve. I meni je bilo kvalitetno. Onaj neki inspektor, šta li je, je ispričao ali boga oca stvari koje nisam znao/čuo, a baš sam svašta i gledao i čitao o atentatu i celoj toj priči.

Link to comment

Ako je to oono što mislim ima na yt kanalu tv prve. I meni je bilo kvalitetno

 

Zamalo da "tv prva" i "kvalitetno" staviš u istu rečenicu, ali srećom si stavio tu tačku.

Link to comment

Ako je to oono što mislim ima na yt kanalu tv prve. I meni je bilo kvalitetno. Onaj neki inspektor, šta li je, je ispričao ali boga oca stvari koje nisam znao/čuo, a baš sam svašta i gledao i čitao o atentatu i celoj toj priči.

 

Sasvim pristojan dokumentarac. Još bi mi bolji bio da su igrane dijelove smanjili za trećinu. Ne dopada mi se ni to što često i bespotrebno priču svjedoka i aktera presijecaju dosadnim zvucim rafala i hip-hop hitom -ideš za kanadu-, na prekide zbog reklama sam već naviko pa mi nešto posebno i ne smetaju.

 

Kao dopunu ovom dokumentarcu pogledati i gostovanje Inspektora (Mile Novaković) kod Marića.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Bogami je Mile razvezao dobro. Na temu ovog što je ravaneli rekao, i meni je najoporiji utisak ostavilo to kako su istragu i sva hapšenja izsabotirali najviše sam vrh policije i sudstvo. Tuga jebena, pocrkali da bog da.

Link to comment

Sasvim pristojan dokumentarac. Još bi mi bolji bio da su igrane dijelove smanjili za trećinu. Ne dopada mi se ni to što često i bespotrebno priču svjedoka i aktera presijecaju dosadnim zvucim rafala i hip-hop hitom -ideš za kanadu-, na prekide zbog reklama sam već naviko pa mi nešto posebno i ne smetaju.

 

Kao dopunu ovom dokumentarcu pogledati i gostovanje Inspektora (Mile Novaković) kod Marića.

 

 

 

 

 

 

Slazem seza tv formatiranje zbog reklama. Trebali su samo ranije da objasne da je to lukovicev termin za ubistvo i im je 'ptica' bila omiljena pesma Edited by Ravanelli
Link to comment

Bogami je Mile razvezao dobro. Na temu ovog što je ravaneli rekao, i meni je najoporiji utisak ostavilo to kako su istragu i sva hapšenja izsabotirali najviše sam vrh policije i sudstvo. Tuga jebena, pocrkali da bog da.

 

 

Posebno onaj dio kad priča o pritisku sa vrha™ da ih se oslobodi nakon hapšenja u Parizu. Čume zaslužuje poseban serijal, prezajeban lik.

 

 

Slazem seza tv formatiranje zbog reklama. Trebali su samo ranije da objasne da je to lukovicev termin za ubistvo i im je 'ptica' bila omiljena pesma

 

Jest, tek u četvrtom dijelu je objašnjeno zašto je baš ta pjesma korištena kao muzička podloga, o tome govori "onaj što je krstio pogrešnu djecu".

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

Citizenfour je prilično dosadan. Metodologija kojom su se bavili je prikazana samo u naznakama, a ne vidim ništa drugo što bi u ovoj priči moglo biti interesantno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...