Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nisam ni pomislio da bi tebi bilo krivo, samo kazem da meni ne bi bilo:)

 

Ubacih ovo u google...nije da je validan tekst:

 

 

Well la-di-da, Mr Moneybags!
 
According to The Richest, earnest punk rocker Ian MacKaye is supposed to be worth $25 million. First of all, there’s no doubt in my mind that this is just a number they pulled out of their asses. I can’t imagine Ian MacKaye boasting about his net worth.

Second, the only purpose I can possibly imagine for publishing this “information” is rage bait, but it’s just not doing it for me. I get that I’m supposed to feel betrayed or something, but I just can’t bring myself to care if Ian MacKaye made a bunch of money from Fugazi or Dischord Records or Apple stock. I mean, is it even liquid? Is it wrapped in a bunch of investments? Are those investments in the music business, or does Ian MacKaye own a bunch of Subway® sandwich shop franchises? Because that would be a much more awesome story.

http://dangerousminds.net/comments/probably_bullshit_wealth_tracking_website_declares_ian_mackaye_to_be_worth

 

Cifra zaista djeluje izmisljena. Jos ako se uzme u obzir da dischord ne radi nikakav merch, ne znam na koji nacin ih je mogao skupiti.

 

Evo na istom sajtu ga nema medju prvih deset, a ako Iggy Pop ima 15 Mio (aj neka to bude tacno, a i nije izdavao albume na DIY labelima, ciji je on vlasnik, tako da je te cifre lakse procjeniti - ako se ti sajtovi uopste i bave ozbiljnim procejnama ili samo onako lupe cifru).

 

http://www.therichest.com/expensive-lifestyle/money/10-punk-rock-artists-that-are-millionaires/?view=all

 

A da nije bitno, nije.

Edited by B_B
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odgledao Night Will Fall, film o nastanku dokumentacije German Concentration Camps Factual Survey, na kojoj su radili i Hitchcock, Wilder itd., a koji nikada nije objavljen a tek sada je zavrsen. Night Will Fall je prikazan prije nekoliko dana povodom 70 godina oslobadjanja Auschwitza i ima tako strasne i sokantne scene, da ne znam da li cu i gledati ovaj drugi film. Jednostavno strasno i nevjerovatno i u picku materinu i ljudi i sve...Treba svi da vide ove scene, a opet ga ne bih nikome preporucio.

Link to comment

Odgledao Night Will Fall, film o nastanku dokumentacije German Concentration Camps Factual Survey, na kojoj su radili i Hitchcock, Wilder itd., a koji nikada nije objavljen a tek sada je zavrsen. Night Will Fall je prikazan prije nekoliko dana povodom 70 godina oslobadjanja Auschwitza i ima tako strasne i sokantne scene, da ne znam da li cu i gledati ovaj drugi film. Jednostavno strasno i nevjerovatno i u picku materinu i ljudi i sve...Treba svi da vide ove scene, a opet ga ne bih nikome preporucio.

 

Ovo ce biti sutra (nedelja, 1.feb) na RTV1 u 20:10, bas sam razmisljala da gledam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...