Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Fei pretpostavlljam da nisi gledao poslednju Andjusovu emisiju.Kako mi se cini rekao je da je sin ovog trenera(valjda reziser filma ili slicno) pre nekoliko godina zvao Andjusa da mu ovaj preko svojih ortaka sredi neku papirologiju u FSS u vezi sa registracijom nekog igraca,a da ga je nakon toga nesto zajebao  :D  

Edited by Zavrzan
Link to comment

Ne mogu da gledam tog idiota.
BBC je radio dokumentarac, sigurno su ga Englezi zvali posto oni znaju™ fudbal i cijenili bi takvog strucnjaka.

Link to comment

Odgledao "Tezinu lanaca". Posle prvih sat vremena sam morao da napravim pauzu posto je glava htela da mi eksplodira. Ne zbog onoga o cemu je pricao (vec sto puta prezvakana stvar), vec zbog njegove iritantne naracije i ludacke brzine kojom iznosi informacije. Ovo je kao bilo namenjeno inostrancima, ali ja zaista ne vidim kako bi neki stranac mogao bilo sta da pohvata i razume iz ovog njegovog kurcslusa. Zanatski, apsolutni fejl.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

добар ми је био утисак рока укића са тих предавања за рукије како да се паре не спискају
 

Prvi kontakt s NBA ligom imao sam prije sezone, na rookie transition programu, svojevrsnoj pripremi na sve ono što nas buduće NBA košarkaše čeka u ligi. To je program koji je zamišljen na bazi škole, gdje u tri dana prisustvuješ na 20ak predavanja o svemu vezanom za NBA, ali naglasak je više bačen na stvari van parketa, nego na samu igru. Priča se o financijama, kako sačuvati novac od lažnih prijatelja, novonastalih rođaka, kako varati cure, žene i ne dobiti sidu (doslovno tako), kako se oblačiti, općenito kako se ponašati kao NBA košarkaš.

Meni je već nakon dva predavanja sve to zvučalo bizarno. Osjećao sam da sam promašio razred jer mi nisu trebale poduke tipa "Kad dobijete prvu plaću nemojte kupiti dvije kuće, automobile sebi i svima u kvartu, zlatno odijelo i sat od 50 tisuća dolara". No program je bio obavezan, pa sam (imajući sreću da sam klupu dijelio s Luisom Scolom i Rudyjem Fernandezom koji su sve to doživljavali na sličan način) nekako preživio.

Vrijeme sam kratio čitajući Zagora i Alana Forda, pravio se blesav i sjedio na ušima


а за оне који су улагали паре у којекакве глупе инвестиције донекле имам и симпатије, у зависности наравно колико су инвестиције биле глупе, али бар су покушавали да уложе новац у нешто, али ови што бацају паре по клубовима (making it rain :isuse: ) и купују на десетине кола или нпр. на грантланду је била прича о тужној судбини грега одена како је сирот потпао под утицај рођака па партијао сваки дан уместо да се посвети кошарци, тј. сви ти што су паре трошили као да сутра не постоји па се шокирали кад су остали без пара, па оно, ко вас јебе

Edited by Dionysos
Link to comment

добар ми је био утисак рока укића са тих предавања за рукије како да се паре не спискају

 

а за оне који су улагали паре у којекакве глупе инвестиције донекле имам и симпатије, у зависности наравно колико су инвестиције биле глупе, али бар су покушавали да уложе новац у нешто, али ови што бацају паре по клубовима (making it rain :isuse: ) и купују на десетине кола или нпр. на грантланду је била прича о тужној судбини грега одена како је сирот потпао под утицај рођака па партијао сваки дан уместо да се посвети кошарци, па оно, ко те јебе

 

dzoni nije gledao dokumentarac:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...