Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Da li je neko gledao Child of our time?BBC p;rodukcija. Odgledao dve epizode i ako neko zna gde se moze naci ostatak. Meni bilo kao teskom laiku za deciju a i uopste psihologiju veoma interesantno. Prati se dvadesetoro dece od rodjenja i njihovo odrastanje. Izvinjavam se ako je vec neko pisao o ovome :)

Link to comment

Imaš po torrentima celu sezonu 6 (4 epizode) i pojedinačne iz poslednjih par godina, možda još pet-šest, mada bi bilo dobro naći sve na gomilu pa gledati... Dosad je snimljeno i emitovano 27 komada, a sad je pauza do 2013.

Prati se dvadesetoro dece od rodjenja i njihovo odrastanje.
Dvadeset petoro.
Link to comment

Da li neko zna gde bi se mogao, khm, "kupiti", "Nauwgezet en Wanhopig", kod nas preveden kao (mislim) "Svedoci prošlosti"?Gyorgy Konrad, George Steiner, Jorge Semprun i Gabriel Garcia Marquez pričaju o svojim detinjstvima i odrastanjima kroz ratove i razne političke sisteme i promene...Emitovano ako se ne varam na Studiu B ranih 90tih, u 6 delova...Postoji DVD ovde, ali za početak nisam siguran ima li subtitlova na engleskom, jer sam delove nalazio po netu, ali samo na holandskom, što mi znači - ništa.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U čemu je štos sa "Sinema komunisto" Mile Turajlić, vidim da je opet dobila neku nagradu, a nigde nema da ga se pogleda. Jel čekamo da ga prikažu na RTS-u?

Link to comment

Ovo uhvatio nekad, jezivo. Elem, ako zna neko gdje da nađem, gledao u Trezoru, snimak sa suđenja u CG iz recimo '88., ćaletu se sudi za krvnu osvetu, jer se već obraćao policiji i sudu, koji su ga izignorisali jer je njegovog klinca (među ostalim) ubio sin nekog budže, pa ovaj uzeo pravdu u svoje ruke. Kakav snimak, kakva emocija, ako zna neko o čemu pričam, neka baci linak.

Link to comment

Bio sinoc na kragujvackoj premijeri Zilnikovog novog filma, "Jedna zena - jedan vek", o Dragici Srzentic! Bili nam i Zilnik i Dragica! Dragici alal vera, a Zilnik je car, drugovi Filbi i Filipenko moraju pogledati ovaj film! :Dm7eyo0.jpg118mvsh.jpg

Edited by Sludge Factory
Link to comment

BBC Planet Dinosaur upravo završen, 6 epizoda, nije loše za ljubitelje tematike, govori se o novim otkrićima i saznanjima iz sveta dinobota do kojih se došlo u poslednjim godinama i koji menjaju sliku koja je doskora važila o njima.

Link to comment
BBC Planet Dinosaur upravo završen, 6 epizoda, nije loše za ljubitelje tematike, govori se o novim otkrićima i saznanjima iz sveta dinobota do kojih se došlo u poslednjim godinama i koji menjaju sliku koja je doskora važila o njima.
Šta je novo što je otkriveno u kratkim crtama, za nas koje tematika ne zanima previše da bi smo gledali 6 epizoda ali nam je zanimljivo toliko da volimo da čujemo kad nam neko sažvaće? :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...