Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

cenim da je mislio da će sa podkastom napraviti bum(how yes no) i uspeti da materijalno pokrije ptc-ove mesečne prinadležnosti, što se naravno nije desilo i usledio je neminovni povratak u t10

 

gledao sam onaj njegov podkast sa aleksom peceljem našim najperspektivnijim igračem bilijara gde je par puta isplivalo da on bukvalno ne pravi razliku između bilijara i snukera npr. a imao je i gorih fejlova

 

ko će da te plaća zemljače za to

  • Haha 2
Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

cenim da je mislio da će sa podkastom napraviti bum(how yes no) i uspeti da materijalno pokrije ptc-ove mesečne prinadležnosti, što se naravno nije desilo i usledio je neminovni povratak u t10

 

gledao sam onaj njegov podkast sa aleksom peceljem našim najperspektivnijim igračem bilijara gde je par puta isplivalo da on bukvalno ne pravi razliku između bilijara i snukera npr. a imao je i gorih fejlova

 

ko će da te plaća zemljače za to

Jel mu neka kladionica sponzor? Vidim da su kladionice sponzori i Luki&Kuzmi i Edinu&Milošu. Verovatno drugačije teško mogu da opstanu, mrka kapa od Patreona ovde.

Link to comment

i njemu je bio merkur

 

precenio se prilično. najbolji podkasti sa radetom bogdanovićem i mitrom su mu bili preko 200k, par sledećih +100k a najčešće ga je gledalo 20-30k, ode u milano na derbi i taj podkast jedva pređe 5k, a to zajebavanje neće niko da plaća

 

ovog bilijaristu nije videlo ni 5k

malo je to da se uzima lova od sponzora

 

l&k idu live i lepe se na el, dele kintu gledaocima pa nekako opstaju

 

a imaju i galens(ako su to oni iz ns) za nekog od sponzora

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Slusaju ga na RTS jer su ljudi navikli velika takmicenja tu da gledaju, ali na tjubu vec ljudi biraju, i onda naravno da niko nece da gleda kretena koji nema pojma niocemu. Cak i kad ima ponekog zanimljivog gosta, ne kapira da treba da ga pusti da prica, vec ga secka sa nekim idiotskim upadicama. Probao sam par puta po par minuta, al ne moze brate nikako, ko da mi neko cupa nokte. Retko se vidja takav anti-talenat. 

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Stela said:

Bulat Okudzava

 

:heart:

 

Ne znam gde bih stavila tekst, pa neka ga ovde, kad je vec sa RTS sajta.

Odvratan tekst, na stranu sto pod obavezno novokomponovano politizuje Okudzavu, umece disedente, glupake u Yu ambasadi, obaveznog cika Dobricu sverazumevajuceg, nadu liberalizma :isuse:, ali i pre svega sustinsko nerazumevanje Okudzave (Visockog necu ni da pominjem) kojem u korenu lezi i nerazumevanje celokupne sovjetske pa i ruske kulture.

Okudzava je politican taman toliko koliko - analogije radi - 1 Arsen Dedic, ali je to koren njegove velicine kao pesnika (i pisca: Susret s Bonapartom, Gutljaj slobode...), sve u svemu poezija svakodnevice, nocne trole, poezija obicnog coveka...

Sramota je danas poturati mu antikomunizam, a jos veca koristiti ga u ovakvim tekstovima zarad otkrivanja disidenstva :isuse: i prvoborcenja...)

 

@Stela samo sam se nadovezao, u svakom slucaju za Okudzavu :heart:, jebali ih Mihajlo Markovic i Dobrica Cosic...

Link to comment

Uopste nisam citala tekst u politickom tonu, sa Gedzom ili bez njega :D.

Samo umetnost i :heart: za Okuzdavu.

 

Link to comment
On 9. 6. 2024. at 16:54, Stela said:

Uopste nisam citala tekst u politickom tonu, sa Gedzom ili bez njega :D.

Samo umetnost i :heart: za Okuzdavu.

Kuku i nama, a narocito Okudzavi ako ga se ovakvim tekstovima promovisetm... :fantom: 

 

Link to comment
8 hours ago, vememah said:

 

Ja bila napolju baš negde  između 7:10 i 7:30 i preživela. Da sam gledala jutros jutarnji program ne znam da li bih pošla na posao. :laugh:

Link to comment

Javni servis baš briljira sa fudbalskim specijalima… :rolleyes:

Za nekoga ko jedva da prati fudbal, naslušao sam se gluposti za 3 prvenstva.

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...