Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

O daaa

 

1E7KWKj.jpg

gBCJbtC.jpg?1

 

Bez Sandrice ništa... Veljo, ko je ova desno? Btw, imaš li sve stranice da podeliš sa nama? + Nešto malo offa: oduvek me je zanimalo kako se kreću plate onima koji nisu novinari već samo čitači vesti kao i onima koje su samo vremenske prognozerke nekoliko dana u nedelji... Ako je previše za javnost, znadeš šta ti je činiti...

Link to comment

Desno na prvoj fotografiji je, ako se ne varam, Lidija Marković, čita povremeno vremensku prognozu.

Sjajna dikcija.

Nije mi jasno zašto joj nikad nisu dali više da radi.

Link to comment

I meni liči na nju, ali htedoh da dobijem još nečiju potvrdu. Hvala :).

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment

Prvo, ovde se barata sa poluistinama. Nije tačno da su B92 ili TV Politika prvi ubacivali voditelje koji se blesave u novogodišnjem programu ili pojavljuju u drugačijem izdanju. Kao klinac pamtim da je drugi dnevnik RTS-a (tada RTB-a) u pola osam 31. decembra imao taj jedan opušteni fazon  sa Nikitom kao voditeljem dnevnika, pa Dobrosavom Gajićem u košarkaškom dresu kako vodi loptu i slično ...  Svi novinari i voditelji morali su da budu vickasti ili barem da ispadaju budale ...

 

BTW, pojavljivanje u novogodišnjem programu jeste svojevrsna satisfakcija za Palikuću, koji se ponovo našao u središtu medijske pažnje, iz koje je nepravedno izgnan (a možda je bio i dobrovoljni eksapizam?!) nakon pojavljivanja u kultnom spotu ElOrga "Zlatni papagaj" ... 

Edited by stoka
Link to comment

 

 

BTW, pojavljivanje u novogodišnjem programu jeste svojevrsna satisfakcija za Palikuću, koji se ponovo našao u središtu medijske pažnje, iz koje je nepravedno izgnan (a možda je bio i dobrovoljni eksapizam?!) nakon pojavljivanja u kultnom spotu ElOrga "Zlatni papagaj" ... 

 

:0.6:  :0.6:  :0.6:

Link to comment

lidija m. prva milfara ptc-a

 

e

pa oni u novogodišenjem pevaju "od vardara pa do triglava, od đerdapa pa do jadrana..."

:isuse:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...