Jump to content
IGNORED

Nemacka


paculla

Recommended Posts

Hamburg je divan!Posle dve nedelje mogu da kazem da sam se zaljubila u ovaj grad! U narednih mesec i po bicu zahvalna ako neko ima preporuke kojih nema u Eyewitnessu :)

Link to comment

Ako vas put navede u Minhen, preporučujem da posetite Olimpijski park, sa akcentom na tornju odakle vam se (ako je lepo vreme) pruža briljantan pogled na Minhen. Možda i veći utisak od panorame je muzej rok en rola na vrhu tornja ...

Edited by stoka
Link to comment
Hamburg je divan!Posle dve nedelje mogu da kazem da sam se zaljubila u ovaj grad! U narednih mesec i po bicu zahvalna ako neko ima preporuke kojih nema u Eyewitnessu :)
idi u Dialog im Dunkeln. ako preferiras engleski, zakazi unapred. poseta od devedeset minuta u potpunom mraku kroz koji te vodi slepi vodic. a mozes i da zakazes za veceru, al to je bilo preskupo, koliko se secam.i obavezno jedno lepo subotnje popodne odvoj za setnju po Blankenese Treppenviertel-u:treppenviertel.jpgTreppenviertel.jpgTreppe su naravno stepenice, a sa skoro svih puca pogled na Elbu :)8014918806_09f8c2ecdb_z.jpg Edited by aram
Link to comment
ona neka čudna priča kako bilefeld ne postoji
sta cudna, ja nikad nisam bio tamo i ne znam nikog ko je bio. tj. znam jednog koji kaze da je bio, al on je korejanac, moz bit da se zbunio nesto. ili je jedan od njih :fantom:
Link to comment

e, ali ja sam bilajesam li ja jedna od "njih"?btw jedan moj dobar drugar je odatle, i često se na tu temu zezamo da je Bilefeld crna rupa (a Beograd bela, kao kontrast je li :D)

Link to comment
e, ali ja sam bilajesam li ja jedna od "njih"?btw jedan moj dobar drugar je odatle, i često se na tu temu zezamo da je Bilefeld crna rupa (a Beograd bela, kao kontrast je li :D)
ma ko zna gde su te to vodili a rekli ti da je bilefeld... mora da te taj drugar vodio ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...