Jump to content
IGNORED

Nemacka


paculla

Recommended Posts

Pixie, najbolja riba Hamburga.
I okoline, molicu lepo. -_-Gago, vidimo se sigurno, posto sam u tom periodu skoro sve vreme tu, tek krajem avgusta idem na odmor. Poslacu ti PM sa kontakt detaljima.A ti Lancia ne izvodi i dolazi, pa da idemo na Patti Smith. A jul/avgust i jeste najbolje vreme za dzabalebarenje po Hamburgu (gago, izvini :D ).
Link to comment
Gago, vidimo se sigurno, posto sam u tom periodu skoro sve vreme tu, tek krajem avgusta idem na odmor. Poslacu ti PM sa kontakt detaljima.A ti Lancia ne izvodi i dolazi, pa da idemo na Patti Smith. A jul/avgust i jeste najbolje vreme za dzabalebarenje po Hamburgu (gago, izvini :D ).
super!!
Link to comment
  • 4 weeks later...
luftaufnahme-sportschloss.jpgTek sad sam obratila pažnju na šlos gde će biti svadba i gde ćemo spavati jednu noć. Baš se radujem. :D
Samo da vam ne bude zanimljivo kao u Trierovoj Melahnoliji :lol:http://www.youtube.com/watch?v=BbVfWCH9A1M
Link to comment

:DNa prethodnoj svadbi u Nemačkoj mladoženjini prijatelji su mi na upoznavanju rekli da od mene očekuju da pravim šou, pa nisam sela (bukvalno) od 11 do 5. I trudne žene sam ubacila u Lambada vozić. Ali ova će biti mala svadba, svega 75 ljudi.

Link to comment

Joj čoveka. Lambadu sam terala sa seljacima sa juga Nemačke. Ovo sad idem kod northernmen, u Velen, tako da ću se ustručavati od pića i penjanja na sto. Not.A sećaš se što sam se ja petljala sa onim Nemcem pre sto godina. Taj je kum. Jooo, biće zajebancije!

Link to comment

Zna se kako nemačka svadba treba da izgleda - nije loše da se čovek pre učestvovanja malo informiše o lokalnim običajima:EyBcM.jpgBTW, seljaci su i jedni i drugi, pogotovo otkako su im ukinuli plemstvo.

Link to comment

Šta, nisi išao malo gore u Oberbergischer Kreis?Pa bilo je, kao, uradili smo pačiji ples, lambadu, DJ Ötzija i Hansija Hinterseera.... šta sad? Pušćaj Rammstein... Schutkaaaa!!!Tako to ide, barem koliko sam ja prisustvovao venčanjima po zamkovima ovamo (pogotovo sa Vasinim gotičarkama; "pili smo toplu veprovu krv" ).

BTW, šamari su deo tradicije™ i dobri su za vaspitanje. :fantom:http://www.youtube.com/watch?v=zqAdxN1IWQQ

Link to comment
BTW, seljaci su i jedni i drugi, pogotovo otkako su im ukinuli plemstvo.
Moj jedan drug je plemstvo po kevi. Ćale uzeo prezime kevino jer je ona jedini preostali potomak, što ja pozdravljam i baš bih volela da i moj muž bude takav neki pa da mi deca nose moje prezime.
Link to comment

To je zakonom kojim su ukinuli monarhiju dozvolili da ne samo sinovi, nego i ćerke mogu da nose (prazne) titule familija da bi "razvodnili" plemstvo. Tako da je gomila muškaraca pri venčanju uzimala ženino prezime, jer su ljudi slabi na titule i deluje kul. Ja ih znam nekoliko i imaju veze sa plemstvom koliko i ja sa Plantadženet familijom.

Link to comment

A ja ovome svako malo banem u kanc da pitam kad će da me ženi da i ja budem highborn. Reko mi kad hoću.Sledeće nedelje moram da mu ugostim devojku u mom stanu. Things I do for love...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...