Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jebote koji mec izmedju Floride i Winnipega. 0-0 prva trecina onda odjednom buuummm:Florida 1-0 pa ovi preokrenuse na 1-2 pa Florida izjednaci na 2-2. I Jetsi vode 2-3 da bi Florida u zadnjih 10 min strapa 4 komada i dobila 6-3 :Hail: .Sjajan mec !!!!!!!!Nego danas spektakl Vancuver-Chicago, mirise mi na 1 goleadu.

Link to comment
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rezultati:Washington-Philadelphia 3-2Carolina-Ottawa 1-0Tampa-Winnipeg 8-3Detroit-St.Louis 5-3Dallas-Phoenix 4-3(SO)Vancouver-Chicago 2-1(SO)Anaheim-Minnesota 3-1Capitalsi dobili. :huh: :lolol:Carolina uzela bodove u mecu sa puno sansi i samo jednim golom. Tampa zgromila Jetse, 3 PP gola.Red Wingsi nastavili dobru seriju domacinstava. Brzo izgubili ranih 2-0, usli u zavrsni period sa 2-3 i postigli 3 gola u 3. trecini.

Link to comment

Pogledao danas snimak iz prestonice.Rivaldo. :lolol::Hail: Zbog takvih igraca kupuje se karta da bi se gledao hokej.Udjes i gotovo, onda izadjes.Sutra Tor - Bos.Htedoh pitati i ranije, al' zaboravih.Kakvi su vlasnicki ugovori?@MiljenkoZa posvecenost hokeju i sto te ne mrzi da svakoga dana po nesto otkucas. :Hail: :)Steta je jedino sto ne pisu i drugi, koji su kukali kako nikad sezona da krene, a sada nidje postova.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Ovde ima dosta toga o tome sta je dogovoreno:http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck-daddy/nhl-lockout-deal-details-league-moves-salary-cap-121911659--nhl.htmlNajsmesnije je sto su vlasnici prvo hteli da vezu igrace, bolesno dugim ugovorima, a sada im to smeta.Zanimljivo mi je da otkucam rezultate i poneki sazet komentar, kada vec gledam utakmice iz dana u dan.Ponekad sam subjektivan, no to je valjda neizbezno.

Link to comment

Od nocas:Pittsburgh-New Jersey 5-1Montreal-Buffalo 6-1Colorado-Edmonton 3-1Toronto-Boston 0-1Philadelphia-Carolina 5-3Tampa-NY Rangers 2-3Columbus-Detroit 4-2Phoenix-Dallas 2-0Calgary-Chicago 2-3(SO)Anaheim-Los Angeles 7-4San Jose-Nashville 1-2(SO)Pittsburgh oplevio Devilse. :thumbup: Crosby 1G i 2A, Malkin 2A, Kunitz 1G 2A, mec resen pocetkom zavrsnog perioda.Gosti sa malo suteva, dobar presing Pingvina tokom celog meca. Tracak nade za New Jersey je bio SH gol, krajem druge trecine, ali nisu iskoristili momentum.Sabresi neocekivano ponizeni u Montrealu. :oBruinsi dominirali u Torontu. Reimer drzao domace u igri do kraja.Tampa porazena protiv Rangersa. Nash postigao fenomenalan gol.Stamkos oba gola za Lightning.Detroit poklekao protiv Columbusa. Tesko je igrati dobro bez dana pauze.Neocekivana goleada na mecu Anaheim-Los Angeles. Bonino 3 komada, uz asistenciju. Neubedljiv po dolasku u ligu. Ipak, ima samo 24 godine, ovo moze biti njegova sezona.Quick primio 2 gola iz 3 suta i odmah zamenjen. Selanne dao 666. gol, empty net. :evil:Sharksi odigrali treci vezani mec, koji je resen penalima. Doziveli su prvi poraz u sezoni. Bod po bod, sezona je kratka.

Edited by Miljenko
Link to comment

Rezultati:Washington-Pittsburgh 3-6Montreal-Ottawa 2-1Buffalo-Florida 3-4NY Islanders-New Jersey 0-3Mec u Washingtonu kao u stara dobra vremena. Pregrst golova, puno sansi, greske u odbrani. Taman Capitalsi izjednacise poklonom na 2-2, gosti buuum 2 gola ocas posla. Na kraju, manje vise, rutinska pobeda. Kunitz hat trick, Crosby 3 A...Miller iznenadjujuce neefektivan, novi poraz Sabresa.Islandersi 0/7 PP sinoc. Svi golovi pali u poslednja 4 minuta meca.

Edited by Miljenko
Link to comment

Zapostavio. Rezultati od prosle noci:Toronto-Carolina 1-4Colorado-Dallas 2-3Phoenix-Minnesota 2-1Edmonton-Vancouver 2-3(OT)Anaheim-San Jose 2-1Mec sa puno prilika u Torontu. Na 2-1, ponisten gol domacima. Prvi minut zavrsne trecine, 3-1, ostalo je bila rutina.San Jose doziveo prvi poraz u regularnom toku. Ducksi postigli oba gola u 3. trecini.

Link to comment

Rezultati:New Jersey-NY Rangers 3-1NY Islanders-Pittsburgh 2-4Washington-Toronto 2-3Columbus-Los Angeles 2-4Ottawa-Buffalo 4-3Philadelphia-Tampa 2-1Detroit-Calgary 1-4Winnipeg-Florida 3-2(OT)St.Louis-Nashville 1-6San Jose-Chicago 3-5Devilsi opet pobedili komsije. Pingvini vratili Islandersima milo za drago.Capitalsi po starom.Neocekivano kilav mec u Filadelfiji. Mali broj suteva, pa samim tim i golova.Halak povredjen, poceli problemi za Blues.Chicago i dalje bez poraza u regularnom toku, mada mi se cini da su im sudije pomogle onim iskljucenjem u 2. trecini.

Link to comment

Slabo pratim topic jer gledam utakmice odloženo a ne želim spojlere.Šta kažete na moje Oilerse? Hrabri me bolja odbrana, a znamo da klinci mogu da polude u napadu. Sharksi su mi potpuno iznenađenje, priznajem. Od ostalih klinačkih favorita, Benn se drži, iako je Dalas potpuna bulja.

Link to comment

Noćašnji bilans:Montreal-Boston 1-2Colorado-Anaheim 0-3Edmonton-Dallas 2-3(OT)Pogledah meč u Montrealu. Domaći dominirali u prvoj trećini. Bruinsi bolje odigrali drugi period, ali su primili gol.Odmah na početku 3. trećine 2 gola i preokret. Pritisak domaćih u završnih 5 minuta, bez rezultata.

Link to comment

Rezultati od cetvrtka:Buffalo-Montreal 5-4(OT)New Jersey-Tampa 4-2NY Rangers-NY Islanders 4-1Philadelphia-Florida 2-3(SO)Pittsburgh-Washington 5-2Columbus-Calgary 3-4(OT)Ottawa-Carolina 2-3(OT)Winnipeg-Toronto 2-3St.Louis-Detroit 1-5Nashville-Los Angeles 3-0Minnesota-Vancouver 1-4Phoenix-Chicago 2-6Miller nastavio sa kilavim partijama, ali su Sabresi dobili. Zato trpi moj fantasy. :lolol:Islandersi u velikom padu. Puno gresaka tokom celog meca. Ruki Miller postigao 2 gola za Rangerse.Pingvini razbili Washington u drugoj trecini.Detroit, Vancouver, Chicago, dosli do laganih pobeda.Rinne 32 odbrane i shutout, u pobedi Predatorsa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...