Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rezultati:Toronto-NY Islanders 4-7Philadelphia-NY Rangers 2-1Washington-Montreal 1-4Carolina-Buffalo 6-3Florida-Ottawa 1-3St.Louis-Nashville 3-0Dallas-Chicago 2-3(OT)Colorado-Columbus 4-0Edmonton-Los Angeles 2-1(OT)San Jose-Phoenix 5-3Capitalsi razmontirani. :frust:Ottawa nastavila sa dobrom igrom. Promasili su puno sansi, odnosno Theodore fenomenalno branio, ali je nesto na kraju ipak proslo.Colorado dobio 4-0. Po rezultatu bi se reklo da su lako dobili, ali... Columbus propustio gomilu sansi. PP 0/6, ni 5 na 3 nisu realizovali.Sampioni nisu uspeli da dobiju Edmonton. :isuse: Power play ocajan.

Link to comment
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plus oba golmana ne mogu nista da odbrane.. Kazu da ovaj novi trener forsira napadacki stil za razliku od proslog pa im treba vremena da se uigraju.. :fantom: Ja ujutru iscitam statistiku i pogledam highlightse, nema se mnogo vremena za gledanje meceva.. :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Baš tako.Prvo su igrali ofanzivno. Solidni u regularnom delu, playoff truba. Sledi primena defanzivnog stila.Bolje nego što sam ja očekivao.Medjutim, ni ta za gol manje taktika, nije donela titulu.Sada treba vremena za novi-stari stil, sezona je skraćena, ne piše im se dobro.

Link to comment

Adam Oates. Ja ga se secam ponajvise iz Bostona. Mada je i u Washingtonu proveo 6 sezona. Bio je i u Detroitu 4, odnosno St.Louis-u 3.Imao je 1420 poena, odnosno 1079 asistencija tokom karijere.Kao trener se fino pokazao do sada. U Tampi je bio pomocni trener. Unapredio PP igru i pomogao Stamkosov razvoj.Zatim je bio pomocni trener u Devilsima, koji su izgubili u velikom finalu od Kingsa.Jedini problem mu moze biti vreme, jer je ova sezona specificna.

Link to comment

Evo i rezultata:Boston-NY Islanders 4-2Buffalo-Carolina 1-3New Jersey-Washington 3-2(OT)Tampa-Ottawa 6-4Detroit-Minnesota 5-3Winnipeg-Pittsburgh 4-2Anaheim-Vancouver 0-5Boston standardno. Mulj, mulj, mulj i resavanje meca u 3. trecini.Washington uzeo prvi bod. :lolol:Jedva oterase mec u OT, ali im je Kovalchuk presudio.U Tampi spektakularan mec. Pet golova za samo 4 minuta u 2. trecini.Ovo je vec licilo na Red Wingse. :)Igra za gol vise i pobeda. Bertuzzi 2 gola, Datsyuk gol i dve asistencije.Moji kiksirali u Winnipegu. Crosby 2 gola u prvom periodu, a onda sledi katastrofalna druga trecina. Domaci uspesno brane vodjstvo do EN gola.Vancouver se punom merom revansirao Ducksima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da pribelezimo:San Jose-Colorado 4-0NY Rangers-Toronto 5-2Florida-Philadelphia 1-7Columbus-Chicago 2-3Phoenix-Los Angeles 2-4Dallas-St.Louis 3-4Calgary-Edmonton 4-3Anaheim-Nashville 3-2(SO)Stigao me umor. Sinoc odgledah samo Sharkse. Colorado imao 2 PP sanse na 0-0. Nisu poveli, te domaci koriste prvu priliku sa igracem vise. Marleau razbija.Vec osam datih golova. Neverovatno.Prvi period je zavrsen rezultatom 2-0. Odmah na pocetku 2. trecine jos jedan PP gol za 3-0 i gostima vise nije bilo pomoci.Rangersi napravili fin preokret. Blackhawksi i dalje bez poraza.Fila se budi. Kingsi i Flamesi dosli do prvih pobeda.

Link to comment

Sveze vesti:Washington-Buffalo 3-2Ottawa-Pittsburgh 1-2(SO)Montreal-New Jersey 4-3(OT)Tampa-Philadelphia 5-1Chicago-Detroit 2-1(OT)St.Louis-Minnesota 5-4(OT)Winnipeg-NY Islanders 5-4(OT)San Jose-Vancouver 4-1Capitalsi prva pobeda. U Ottawi dominirali golmani. sta da kazem, osim smor. Onoliko gresaka Senatorsa i pobeda Pingvina tek na penale.Fila pregazena. Chicago bez poraza i dalje, kao i Sharksi. Utakmice Islandersa su uvek zanimljive(mozda malo manje njihovim navijacima). :lolol:

Link to comment

Noćašnji rezultati:Carolina-Boston 3-5Columbus-Dallas 2-1Phoenih-Nashville 4-0Edmonton-Colorado 4-1Los Angeles-Vancouver 3-2(SO)Gledah Columbus-Dallas. Par izuzetnih odbrana golmana. Lehtonen imao jednu potpuno neverovatnu.Domaći ponovo loši u PP. Čak ni 5 na 3 nisu realizovali. Oba tima ne ostavljaju utisak, da će moći da se bore za playoff.

Link to comment

Umalo zaboravih:Boston-New Jersey 2-1(SO)Buffalo-Toronto 3-4(OT)NY Rangers-Philadelphia 2-1Montreal-Winnipeg 4-3Ottawa-Washington 3-2Pittsburgh-NY Islanders 1-4Tampa-Florida 5-2Detroit-Dallas 4-1Minnesota-Columbus 3-2San Jose-Anaheim 3-2(SO)Utakmice Bruinsa skoro uvek na noz. Zato ih ne volim, kada je rec o kladionicarskom aspektu. Za gledanje su super.Tampa-Florida standardna goleada. Lepo za gledanje. Konstantno visok tempo, puno odd-man rush situacija.Pingvini razocarali. Ocekivao sam tezak mec, ali samo jedan dat gol protiv Islandersa je neverovatna stvar(i taj je pao kada je vec sve bilo reseno).Red Wingsi obezbedili pobedu pocetkom zavrsnog perioda. Na 1-0 za Dallas, sve je licilo na jos jedno mucenje.Minnesota sama sebi zakomplikovala zivot sa par iskljucenja u 3. trecini. Sve je ukazivalo na OT, a onda je Bouchard zabio pobedonosni gol, na malo vise od 5 minuta pre isteka regularnog toka.Sharksi se spasli poraza 2:45 pre kraja meca, strelac Couture. Handzus im je doneo pobedu, jedinim golom u SO.

Link to comment

Na Istoku mi Tampa deluje najubedljivije, cini se da bas lako postizu golove. Na Zapadu- Blackhawks-i i SJS su kilometrima ispred svih. Uzasno gotivna mi je Minesota ove sezone sa Zekom Pekom. I da, NYI su najpotcenjeniji tim u ligi, bas bih voleo da se umuvaju u PO. Od Kanadjana najvise volim Jetse, igraju sasvim solidno za sada. Opet Ottawa i Montreal ( narocito MTL) bi mogli bas daleko u PO...

Link to comment

Rezultati dana:Ottawa-Montreal 5-1Minnesota-Chicago 3-2(SO)Phoenix-Edmonton 1-2(OT)Vancouver-Colorado 3-0Jos jedna ubedljiva pobeda Senatorsa. Chicago porazen na penale protiv Minnesote. Cinilo mi se da ce im ovo biti tesko gostovanje. Tri gola u prvih 7 minuta, dominacija Blackhawksa u zavrsnoj trecini, nedovoljno za pobedu.Coyotes izvukli bod 19 sekundi pre kraja. Yakupov doneo pobedu Edmontonu.Luongo 24 odbrane i shutout. Rutinska pobeda .

Link to comment

Nocasnji rezultati:Boston-Buffalo 4-7Toronto-Washington 3-2New Jersey-NY Islanders 4-5(OT)NY Rangers-Pittsburgh 0-3Columbus-St.Louis 1-4Florida-Winnipeg 6-3Calgary-Colorado 3-6Los Angeles-Nashville 1-2(SO)San Jose-Edmonton 3-2(SO)Par cudnih meceva sinoc. Neocekivana goleada u Bostonu. :huh:Capitalsi ponovo pali u 3. trecini.Islandersi trpaju i dalje. Dobili tamo gde su retko uzimali bodove.Rangersi losi. Lundqvist solidan, napad katastrofalan. Moji odigrali koliko treba. Malkin doneo rano vodjstvo, usledila nesto opreznija igra. Vokoun siguran, bez mnogo odbitaka. PP je mogao biti bolji, 1 od 6, no da ne trazim dlaku u jajetu.St.Louis lagano do jos jedne pobede. Panthersi pokazali da umeju, sada im treba malo kontinuiteta. Od starta se video odlucniji pristup.Colorado pomalo neocekivano dobio mec u zavrna 3 minuta.I dalje mi nije jasno kako su Kingsi sa ovom njihovom sugavom igrom na gol manje postali sampioni. Porazeni na penale od Predatorsa sinoc.San Jose dosao do 7. pobede, nakon penala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...