Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Er ima sutra uveče nešto?
Ne, večeras se završava. Šteta što nije bilo bolje reklamirano, da je više ljudi moglo da uživa u spektaklu, ali eto, važno je da sokerkloakaši pune novinske stupce.
Link to comment

Obecao sam sebi da cu pokusati da se ukljucim u NHL pricu od ove sezone i tako ce i biti, jedino mi je zezancija sto su uglavnom subotom regularni termini, kada uobicajavam pratiti koledz basket.Ako nikako drukcije, gledacu da gledam snimke na Areni, cisto da vidim da li cu se zaraziti kao bejzbolom. :D

Link to comment

Rezultati od sinoc:Philadelphia-Pittsburgh 1-3Winnipeg-Ottawa 1-4Los Angeles-Chicago 2-5Boston-NY Rangers 3-1Montreal-Toronto 1-2NY Islanders-New Jersey 1-2Tampa-Washington 6-3Florida-Carolina 5-1St.Louis-Detroit 6-0Nashville-Columbus 2-3(SO)Dallas-Phoenix 4-3Minnesota-Colorado 4-2Vancouver-Anaheim 4-7Kada je rec o onim mecevima koje pogledah(cele ili deo).Fleury odlican protiv File. Jedan volseban blok, duboko u 3. trecini, sprecio je izjednacenje. Pingvini prilicno defanzivni, tokom zavrsnog perioda, sto je i normalno, kada imas gol prednosti.Jedini covek zbog koga mogu da navijam za Dallas je Jagr. Dva lepa gola i fenomenalna asistencija Erikssonu za pobedu. Cetiri poena na mecu.Ne secam se da je neko ovako razbio Red Wingse. Mislim, desavalo se, ali ne bez datog gola. 6-0 je ipak neverovatno. Sjajan power play domacih i 2 gola Tarasenka, drugi spektakularan.Tampa efikasna kod kuce. Selanne razbija i dalje, iako i sam kaze da jos nije sasvim spreman.Novi tim Caroline ima defanzivnih problema, kao sto sam i ocekivao.

Link to comment

Dobar mec u Bafalu. :Hail:Vanek 2 gola i 3 asistencije, Pominville 3 asistencije, Miller standardno dobar. Fila uspela da okrene tokom druge trecine, ali je power play Sabresa bio neresiv problem za njih(3/6).Domaci lepo koriste odd-man rush. Vanek je bio stalna pretnja.Bryzgalov solidan, kod cetvrtog gola nije imao ni srece.

Edited by Miljenko
Link to comment

Rezultati dana:Buffallo-Philadelphia 5-2Calgary-San Jose 1-4NY Rangers-Pittsburgh 3-6Minnesota-Dallas 1-0Vancouver-Edmonton 2-3(SO)Phoenix-Chicago 4-6Mec u Bafalu sam pomenuo.Pingvini dobili jos jedan derbi. Malkin 3 asistencije, Neal 2 gola. Izgledalo je da je mec resen, kada su gosti poveli sa 5-1. Rangersi smanjuju na 5-3, par sansi u power play-u ostaje neiskorisceno i sledi kazna u vidu empty net gola.Pogledah i dobar deo meca Calgary-San Jose. U prvoj trecini su Flames-i bili mnogo bolji. Niemi je odrzao Sharkse u igri. Redjale su se sanse domacih, najcecse posle pocetnickih gresaka odbrane San Jose-a. U drugom periodu je proradio napad gostujuce ekipe, Marleau 2 gola i Havlat 1. Treci period slicno kao pocetni, odbrane Niemija i PP gol minut pre kraja, za sigurnu pobedu SJ.

Link to comment

Nije bas toliko los ovaj hokej. :PDanas debitovao odgledavsi u celosti Boston - Vinipeg.Treba mi jedino info za ajsing i ofsajd.

Link to comment

Ja gledah Islanders-Tampa. Cudan mec. Mlitava prva trecina, prvi gol u 27. minutu, a onda kanonada. :DNa kraju su domaci strepeli za pobedu par minuta. Sve dok Tampa nije napravila 2 glupa iskljucenja u zavrsna 3 minuta meca.268px-Icing.svg.pngA-nije icing, B-jeste. Ako se desi B, u situaciji kada tim ima igraca manje, to se ne racuna kao icing. Zato su i cesta ispucavanja u short hand-u.Kada se desi ispucavanje i igrac tima koji je to uradio, stigne do paka, na suprotnoj strani ledene ploce, pre protivnickih igraca, icing-a nema, vec se igra normalno nastavlja.Sto se ofsajda tice. Prvo u ofanzivnu trecinu ulazi pak, a onda igraci(to je varijanta sa ubacivanjem istog). Moze ga voditi i uneti jedan igrac, a za njim ulaze i ostali.

Link to comment

Dopuna: Icing se ne sudi ako goman izadje po pak, ili ako zakaci isti. U NHL-u je neophodno da igrac koji je u svojoj trecini dodirne pak pre napadaca.Ranije se u vecini liga odmah svirao icing, nakon sto pak predje crvenu liniju.

Link to comment

Rezultati treceg dana:Boston-Winnipeg 2-1(SO)NY Islanders-Tampa 4-3Nashville-St.Louis 3-4(SO)Toronto-Buffallo 1-2Ottawa-Florida 4-0Columbus-Detroit 3-4(SO)Calgary-Anaheim 4-5Bruinsi pogadjali okvir gola cak 5 puta. Red Wingsi tek na penale protiv kilavog Columbusa. Cak su jurili izjednacenje u zavrsnoj trecini. :isuse:Gledao Ottawa-Florida. Panthersi ce imati problema u gostima, kao i obicno.Ducksi krenuli jako. Bar kada je o ofanzivi rec.

Link to comment

Rezultati:Washington-Winnipeg 2-4Carolina-Tampa 1-4Montreal-Florida 4-1New Jersey-Philadelphia 3-0Detroit-Dallas 1-2Minnesota-Nashville 1-3Chicago-St.Louis 3-2Colorado-Los Angeles 3-1Edmonton-San Jose 3-6Gledao Carolina-Tampa i malcice Detroit-Dallas. Carolina jos uvek neubedljiva ofanzivno, PP mora bolje od ovoga. Defanzivno i nisam ocekivao nesto od njih. Tim i izgleda da je pravljen, kako bi igrao za gol vise. Tampa efikasna, kao i obicno. Garon odlican na golu.Red Wingsi razocarali. Kasno su dali gol. Starsi su tokom veceg dela meca izgledali kao spremniji tim. Bolje unosenje paka u ofanzivnu trecinu, bolja kontrola paka, bez vecih gresaka. Lehtonen je bio tu kao poslednja prepreka.

Link to comment

Stigao Pesikan, sa svezim rezultatima:Pittsburgh-Toronto 2-5NY Rangers-Boston 4-3(OT)Vancouver-Calgary 3-2(SO)Phoenix-Columbus 5-1Moji Pingvini ocekivano. Nakon dva odlicno odigrana meca, protiv vrhunskih ekipa,u gostima, dosao je na red Toronto.Prva trecina jos i dobra. Kilav napad, ali je Malkin zabio iz teske pozicije u power play situaciji. Gosti imali par sansi, Fleury odlican.U drugoj trecini sledi brzi preokret. Crosby iz kontre izjednacuje. Greske domaceg tima se nastavljaju, Malkin daje pogresan pas u defanzivnoj trecini, i na drugu pauzu se odlazi skorom 2-3. Trend nesigurne igre u svojoj trecini nastavljen i u zavrsnom periodu. Reimer skinuo par cistih sansi, mada jeste lose intervenisao kod oba gola(5 hole).Bila je i jedna extra tuca u prvoj trecini. Orr i Engelland su ramenjivali udarce vise od 60 sekundi. Na kraju je Engelland zaradio masnicu ispod oka, i drzao led sve vreme dok je van igre.Mec u New Yorku, pogledah delimicno(druga trecina). Utakmica visokog tempa. Videh i dva gola uzivo(2-2 i 3-2).Nisam imao snage za gledanje jutarnijh meceva. Canucksi opet kilavo, ali 2 boda su 2 boda.Phoenix lagano do prve pobede.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...