Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arena.. U subotu Chicago - LA, a koliko vidim na ESPN nema ništa za vikend... :isuse:
Nemam Arenu. A i ja sam pokusao da nadjem nesto na ESPNu, al nista. :mad: Edited by Nesh
Link to comment

Bogami, od kad ima sport da se skida sa neta, ja retko kad ostajem kasno uveče. Lepo se naspavam, ujutru se skine utakmica po izboru bez reklama dok se kuva kafa i milina.Nego, 'ajde da neko pravi nov topik sa novim poollom™.Glasam za Miljenka.

Link to comment

To bi mi bio prvi.Mada, bolje neka otvori neko ko ima više iskustva. Ja ću se potruditi da aktivno učestvujem u komentarisanju sezone. Dešavalo se da NHL topik zamre, ponekad nije bilo postova i po mesec dana.

Link to comment
To bi mi bio prvi.Mada, bolje neka otvori neko ko ima više iskustva.Ja ću se potruditi da aktivno učestvujem u komentarisanju sezone. Dešavalo se da NHL topik zamre, ponekad nije bilo postova i po mesec dana.
Ih, nije valjda da se stidiš da napraviš topic? :) Nije to ništa strašno.Napravio bih ja, ali mi glupo jer znam da ima ljudi ovde koji mnogo bolje znaju hokej nego ja. Ako se budeš stideo do večeras, smandrljaću ja nešto, sa nekim poolom. On topic, uzbuđen sam, nije da nisam, iako znam da nema šta da se očekuje. Osim što očekujem od Edmontona plej-of. Njihovi slavljeni klinci igraju već par meseci i u boljoj su formi nego većina, a i zreliji su za godinu dana.
Link to comment

I ja jedva cekam pocetak sezone.Oilersi su jedan od atraktivnijih timova za gledanje. Nedostatak displine i koncentracije u odbrani su im glavni problem.Nadam se da ce moje posluziti zdravlje. Staal je otisao kod brata, pa je sada sve na tandemu Crosby-Malkin.U Carolinu dosao inace i Semin. Zanimljiv tim.Nadam se da ce doci do prekida dominacije defanzivnih ekipa. Los Angeles, St.Louis, jebes to. Cim tim da treci gol, znas da je mec gotov.

Link to comment
prvo dobra vesti. ESPN se smilovao, i imaćemo prenose. Kreću od prve utakmice. Drugo, biću dosadan kao i uvek i reći "napred Krila"
Super! :)A napred Pingvini, rodjaci iz Nashvilla, Ducksi, Sharksi... :D
Link to comment

Za pocetak, sutra na ESPN:

21:00 CET NHLChicago at Los AngelesThe 2010 champion Blackhawks take on the defending Stanley Cup champion Kings in this long-awaited season-opener.01:00 CETNHL NY Rangers at BostonThe Rangers take on the 2011 champion Bruins.
:)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...