Jump to content
IGNORED

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

ma naravno da je tesko precizno definisati uzroke ali ja sam odgovarao na anonumousov post :)ne umem da kvotujem u ovom novom foruku kad koristim tablet, jbg.

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

Možda je trol, a možda i nije: čuo sam kontradiktorne priče o mogućnosti lečenja bolesti zavisnosti, jedni kažu da je narkomanija neizlečiva, drugi da je izlečiva, ali da nagon za kockanjem nije, letos sam u Novom čuo da su obe ove zavisnosti izlečive, ali da alkoholizam nije izlečiv.Ja bih to ipak malo individiuizovao.edit: @ikarNaravno da postoje manje ili više povodljive osobe u istom okruženju, ali je pitanje da li će ih zakačiti neka od ovih pošasti, postoji i faktor sreće (ili nesreće).

Edited by Anonymous
Link to comment
Jedan moj odlican ortak je uzimao bas jaku dnevnu dozu odlicnog horsa. Mozda i najjacu od svih sa kojima sam se druzio posto sam i sam bio u tome. Nikad nikog nije zajebao za kintu i boleo ga kurac sta o njemu drugi misle. U jednom trenutku mi je rekao da se skida i da mu donesem bendzose i klopu kad me pozove. Izguro je sve sam.Otad nije uzeo nijednom, nije se povukao u ilegalu, nije poceo ni da cirka. Jednostavno mu je dokurcilo i snagom volje je sve to ostavio iza sebe.
A ko to kaze, on? Ili ti zivis sa njim pod istim krovom?
Link to comment

Fotografija nije bas najbolji svedok zavisnosti. Verujem da bi Indy ili Minja doveli u zabludu svakog sa svojim vidjenjem 'faces of addiction'. Fali tu jos koja dimenzija.

Link to comment
Postavi jos neko pitanje.
Pa ne, tako i ja mogu da izjavim da pijem ceo dan i da mi to nista ne skodi. Da li ti njemu verujes na rec kada kaze da je ostavio heroin?
Link to comment
Pa ne, tako i ja mogu da izjavim da pijem ceo dan i da mi to nista ne skodi. Da li ti njemu verujes na rec kada kaze da je ostavio heroin?
Toliko malo znas o ovoj temi i usput povrsno citas postove pa te molim da mi postavijos jos neko pitanje. Mozda cu ukapirati gde gresim.
Link to comment

odavno je trebalo da idem na spavanje - sutra me ceka mnogo rmbanja na poslu ali jebi ga... da dodam i ovo: mislim da smo mnogo u off-u. ovde se ne radi o narkomaniji niti o narkomanima, vec o sistematskom zlostavljanju jedne drustvene grupacije koje se odvija, ako ne u organizaciji, a ono uz precutnu saglasnost drzave. u pitanju je dramatican primer krsenja ljudskih prava koji se po svojoj prirodi ne razlikuje mnogo od, recimo, golog otoka, nacina na koji je hitler tretirao mentalno zaostale ili kastrovih kampova za homoseksualce. nista bolje ne svedoci o nerazvijenosti srpskog drustva od ovoga sto rade pop lopatar i njegovi sponzori.

Link to comment
Toliko malo znas o ovoj temi i usput povrsno citas postove pa te molim da mi postavijos jos neko pitanje. Mozda cu ukapirati gde gresim.
Nisi odgovorio ni na ovo, a vec hoces sledece? Ti tvrdis kako neko samo 'snagom volje' moze da se skine sa heroina, zar ne? Evo i ja sam cula od moje drugarice kako moze da skoci sa vrha Beogradjanke, a da joj ne bude nista.
Link to comment
Nisi odgovorio ni na ovo, a vec hoces sledece? Ti tvrdis kako neko samo 'snagom volje' moze da se skine sa heroina, zar ne? Evo i ja sam cula od moje drugarice kako moze da skoci sa vrha Beogradjanke, a da joj ne bude nista.
Je li prezivela?
Link to comment
Ja mislim da smo o tome sve rekli i da se ne sporimo oko toga.
koliko se secam, bilo je dosta sporenja na tu temu i dosta onih koji su branili lopatanje onomad?!ubr, provalio sam i kako se kvotuje. ura!
Link to comment
Je li prezivela?
Jeste, sprema se da demonstrira svoju moc i stanovnicima Kuala Lumpura tako sto ce skociti sa jedne od Petronas kula.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...