Jump to content

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

Zarubac Nebojša (?)kolateralna šteta 'vulgarne Vere'.'ubijao ga je sat vremena', (ubijan je 39god.) medijski naslov 'vulgarnog komunizma'.kolateralna šteta, pojam iz prošlog veka. 1999 godine nastao u 'vulgarnom kapitalističkom društvu'.'nije dobro biti JA' ?

Edited by burazer
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

За све вас што пљујете СПЦ једна информација: након скандала са батинањем СПЦ је Бранимира Петровића рашчинила.
За све вас што браните СПЦ, једна информација: СПЦ је Бранимира Петровића Бранислава Перановића унапредила у протоставрофора.
Ajde što je Праслин promašio ime, ni po muke, već je ova priča o raščinjenju netačna. Sinod je 2009. godine preporučio Raško-prizrenskoj eparhiji da Peranović bude raščinjen, ali je u međuvremenu vladika Artemije raščinjen i čeo slučaj je gurnut pod tepih. Po smeni Artemija je dobio otpust iz Raško-prizrenske eparhije samo da bi otišao u Šabačko-valjevsku eparhiju. Pizdarija koju samo SPC može da priredi.Evo, sada je i vladika Porfirije zgrožen :fantom: Edited by Jolly Roger
Link to comment

ovo je skandal za spc. prota je ubio čoveka, pre toga se iživljavao nad bolesnim ljudima. nema opravdanja. takođe, nema opravdanja za RZZO ili ministarstvo zdravlja ili koja je već mafijaška organizacija dala dozvolu psihopati da proživljava svoje sadističke snove i na kraju ubije čoveka. ono što očekujem da niko neće odgovarati, osim možda psihopate...

Link to comment

nisu mu dali nikakvu dozvolu, evo sada ce Ministarstvo da ispita da tu mozda nije bilo nekih nepravilnosti

Ministarstvo zdravlja je saopštilo da će ispitati delatnost Pravoslavnog centra za lečenje bolesti zavisnosti "Sretenje" Branislava Peranovića, za koji navode da se ne nalazi u registru medicinskih ustanova i da zato ne može da se bavi lečenjem bolesti zavisnosti.
drzava i srpska javnost su zakazali u svim segmentima. ovo je zemlja koja vise nema kapacitet za empatiju i resavanje problema.
Link to comment
ovo je skandal za spc. prota je ubio čoveka, pre toga se iživljavao nad bolesnim ljudima. nema opravdanja. takođe, nema opravdanja za RZZO ili ministarstvo zdravlja ili koja je već mafijaška organizacija dala dozvolu psihopati da proživljava svoje sadističke snove i na kraju ubije čoveka. ono što očekujem da niko neće odgovarati, osim možda psihopate...
Mart ove godine:
Borba SPC i MUP protiv narkomanijeBeograd -- Vicepremijer i ministar policije Ivica Dačić i partrijarh Irinej potpisali Memorandum o saradnji SPC i MUP-a na sprovođenju Strategije za borbu protiv droga.
Link to comment
nisu mu dali nikakvu dozvolu, evo sada ce Ministarstvo da ispita da tu mozda nije bilo nekih nepravilnostidrzava i srpska javnost su zakazali u svim segmentima. ovo je zemlja koja vise nema kapacitet za empatiju i resavanje problema.
potpuno rasulo. prilično depresivan slučaj za celu zemlju. niko se neće zamisliti, već će opet ići priča o tome kako su narkomani = ubice i kako je dobro što ga je ubio, jer bi inače ovaj njega. ne sumnjam da će psihopata imati podršku od desničarskih pokreta, a garantujem da u vladi srbije bar 50% ljudi ima više nego pozitivno mišljenje o sadisti i ubici.
Link to comment
hm, mislim da se tu više mislilo na centar u Kovilju, gde se valjda drugačije postupa sa nesrećnicima...
Nebitno na koga se mislilo, bitno je da država legitimizuje nestručna lica kao stručna lica. To je suština. Edited by Jolly Roger
Link to comment

Brat mi je bio u Kovilju i ne secam se da je ista lose rekao o tom centru. Jesu tamo nestrucna lica ali je bolje da i takav centar postoji nego da ne postoji nikakav

Link to comment
Nebitno na koga se mislilo, bitno je da država legitimizuje nestručna lica kao stručna lica. To je suština.
da, naravno, tu si u pravu. s druge strane, ja nisam neki legalista, pa mi je ok ako nešto radi kako treba, a čuo sam o tom centru u kovilju da ima normalan pristup ljudima koji tamo dođu. e sad, da li je to istina, ne bih znao, nisam išao...možda kad se budem odvikao od swtora...
Link to comment
ovo je zemlja koja vise nema kapacitet za empatiju i resavanje problema.
Rekoh vec, ovde problemi resavaju sami sebe. Institucije koje treba da ih rese nemo stoje sa strane i konstatuju da je problem sam sebe resio.Pisao sam ranije o jednom slucaju gde se covek u dva ujutro, dok se vracao kuci, zatekao pored gradskog supa ispred kojeg puse dva policajca. Iz obliznje glavne ulice cuje se (u dva ujutro!) zavinanje motora i trkanje obesne deceCovek (sudija inace) pita policajce: "cujete li vi ovu buku?" a ovi konstatuju, "ma da, tako oni divljaju svake noci".Ta slika je slika Srpskih institucija.
Link to comment
Brat mi je bio u Kovilju i ne secam se da je ista lose rekao o tom centru. Jesu tamo nestrucna lica ali je bolje da i takav centar postoji nego da ne postoji nikakav
Naravno, ali te ozbiljne stvari tada suviše određuje slučajnost i improvizacija. U slučaju Kovilja je ispalo dobro, u slučaju Crne Reke katastrofalno.
da, naravno, tu si u pravu. s druge strane, ja nisam neki legalista, pa mi je ok ako nešto radi kako treba, a čuo sam o tom centru u kovilju da ima normalan pristup ljudima koji tamo dođu. e sad, da li je to istina, ne bih znao, nisam išao...možda kad se budem odvikao odvikavao od swtora...
Edited by Jolly Roger
Link to comment

Nije u slučaju Crne Reke ispalo katastrofalno zbog nestručnosti. Na mnogo načina može da se pomogne, a saradnja stručnih i nestručnih uz kontrolu nadležnih je pravi način.

Link to comment
Naravno, ali te ozbiljne stvari tada suviše određuje slučajnost i improvizacija. U slučaju Kovilja je ispalo dobro, u slučaju Crne Reke katastrofalno.
Vec rekoh da smatram da je u svoj toj prici najveci problem sto zavisnik ne zna sta da radi sa sobom posle skidanja. Dobro je da postoji mesto na kom ce zavisnik raditi nesto, gde ce se osetiti koristan. Takvih mesta bi trebalo da bude vise.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...