Jump to content

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

vidi stvarno...kurir pise, ali i ostali navode da je postao protostavrofor (cin koji se obicno daje pred odlazak u penziju, kao sto ce kapetan obicno otici u penziju kao major)

Unapređen pre 10 danaBranislav Peranović je pre desetak dana unapređen.- Donedavno je bio protojerej, a pre nešto više od nedelju dana unapređen je u jedan od najviših činova u Crkvi, u protostavrofora - kaže sagovornik Kurira.
ce proverimo danas
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

Imam utiskak da ovaj topik ide u pogrešnom pravcu, tj. da bi tema topika trebala da bude psihopata koji je ubio čoveka, a ne univerzalni problemi zavisnosti raznih vrsta.
+1ja na primer danas procitao da udarac sipkom nije bio u afektu vec da je udaranje trajalo pola sata, uz vapaje za pomoc i vristanje. Tako da se krug odgovornih siri na citavu instituciju u kojoj se sve dogadjalo.
Link to comment

Pa, to su rezultati nasilja. Nekad se covek zanese, pretera i rezultat je les. Svako ko je video snimak "lopatanja" mogao je zakljuciti da ce se ovo desiti.

Link to comment
Svako ko je video snimak "lopatanja" mogao je zakljuciti da ce se ovo desiti.
Srbija je "pa, da, znao sam" zemlja.Ne resava probleme vec ceka da se problemi rese sami od sebe - ta doktrina vazi vertikalno, od pojedinacnog gradjanina do vrha drzave.S tim da mogu da se kladim da oni koji su u vrhu drzave/pravosudja ne vide deo svoje odgovornosti ovde - verovatno se medjusobno gledaju onim pogledom obicnog coveka "pa da, znali smo do cega ce ovo da dovede."Niko nije iznenadjen a sranja se ipak desavaju. "Sudbina", jbg. Edited by CowBoy
Link to comment
+1ja na primer danas procitao da udarac sipkom nije bio u afektu vec da je udaranje trajalo pola sata, uz vapaje za pomoc i vristanje. Tako da se krug odgovornih siri na citavu instituciju u kojoj se sve dogadjalo.
Da. U Pressu se pojavio... hm... svedok... koji tvrdi da je batinanje trajalo pola sata. Lik je inače došao u centar samo nekoliko sati pre nego što se ubistvo dogodilo, pobegao odmah.Ali opet, to je svedočenje narkomAAAAna, to će se samo odbijati od anti-argument wall prosečnog Srbina.
Link to comment

pa ovde je rmpalija nasmrt pretukao ochigledno slabijeg, zato sto mu se moglo, iz nedvosmislene pozicije moci i pod ochiglednom zashtitom sistema svake vrste, pri tome je rmpalija izgleda bio i cenjeni chlan svoje i shire zajednice. kako to uopshte moze da se reshi, kad je (sudeci po medjima) pokojnik kriv da krivlji ne moze biti :unsure:

Link to comment
kad je (sudeci po medjima) pokojnik kriv da krivlji ne moze biti :unsure:
Zahvaljujući ispovestima ološa koje je imao nesreću da poznaje kao sopstvene roditelje.
Link to comment

Dajte ljudi, pa lik je jebeni bolesni sadista. Ne može onako da mlati čoveka neko ko to ne voli, ko ne uživa u tome.Najbolje da je plakao dok ih je tukao sa mišlju "žao mi je deco božija, ali moram za vaše dobro".

Link to comment
Imas zavisnika, bolesnika, koga ubacis u zdravstveni sistem, kontrolises ga i lecis ga gde je jedna od znacajnijih stavki i legalno davanje heroina, kao deo terapije.
u je, to neki hopeopatski pristup?zbilja mislim da cilj nije lecenje pacijenta.
Link to comment

Ja ne bi toliko osudjivao roditelje, jasno da su ljudi pukli s mozgom, video sam kako to izgleda kada imas teskog narkomana u porodici i tu stvari umeju zesce da puknu. Mislim, daleko od toga da odobravam ili podrzavam njihove izjave, mislim da su bolesne i uzasne, ali realno, ti ljudi su verovatno celim svojim zivotnim iskustvom mentalno osteceni (ne mogu sada da nadjem bolji izraz, valjda kapirate sta mislim).Problem je u medijima - sto uopste takve izjave prenose. Ovde je jedan bahati "terapeut" prebio coveka na smrt i to treba da bude tema - koga uopste briga sta kazu njegovi roditelji? Da li je u nasom pravnom sistemu bitno da li majka opravdava ubistvo svoga sina za gonjenje ubice? Naravno da nije, pa nije Srbija Pakistan jbt. Da sam ja novinar, ovakve izjave jednostavno ne bi preneo. Da sam urednik, ne bi pustao da takve stvari idu u stampu.Mislim, moze mafijas da rokne drugog mafijasa na ulici, oce li neko onda otici da intervjuise njegovu majku koja bi opusteno mogla da kaze "i neka su ga ubili, i onako je bio kriminalac i olos"? Mislim da tu majku u tom slucaju niko nista ne bi ni pitao.Ne, nisu problem roditelji koji su zbog teskog zivotnog iskustva izgubili kompas i lupaju grozote i gluposti, problem je javnost koja se intimno slaze sa tim (ili nema nista protiv) da narkomane treba tuci, pa i do smrti ako treba, jebiga to su narkomani. Medjutim, reci to nije politicki korektno, nezgodno je da se u dnevnom listu pojavi clanak ("editorial") gde ce se bratini metode batinasa, ali zato cemo odma da prenesmo na sva zvona izjavu roditelja kada kazu da nemaju nista protiv toga sto im je sin prebijen na smrt.

Link to comment

pa da, bas sam krenula da to napisem, samo eksploatatorski moronski medij moze da uzme izjavu roditelja dan posto im je dijete ubijeno

"Toliko puta sam ga sahranila i oživela dok se drogirao da sada više i ne znam kako se osećam. Ne mogu da pričam o tome šta se dogodilo. Vreme će pokazati", rekla je Milica Lukić.
i stavi naslov
Majka: Osećam veliku tugu ali i olakšanje
porodica, ne samo u ovom slucaju nego i nacelno, nema obavezu da bude apsolutno racionalna, prisebna, neumorna, nedepresivna, tako reci skup robota koji su tu samo da bi izvukli narkomana iz ovisnosti. tj, imaju obavezu da lijece clana porodice, ali nemaju obavezu da su u stanju da ga lijece. Edited by morgana
Link to comment

objavljivanje izjava roditelja je monstruozno. uopste ne zelim da komentarisem njihove reci, oni su izgubili sina dva puta i ne ocekujem od njih da budu umereni i razboriti.

Link to comment

Tako to ide. Neki tamo Filaret je još isto veče zvao Manju Vukotića i molio da se stvar malo ispegla, "dobar i čestit brat u hristu se malo zaneo, al ne bi on, greota da robija...", Manjo aktivirao botove po redakciji...Večernje Novosti su jedan od stožera zla u Srbiji. Drugi uglavnom prepisuju od njih.

Link to comment
u je, to neki hopeopatski pristup?zbilja mislim da cilj nije lecenje pacijenta.
jeste. bar oni koji lece tako kazu. tako rade od neke 94-5. da li postoji sansa da ih i izlece, to vec ne znam, verovatno ne znaju ni oni. ali cak i ako im produze zivot i ucine unekoliko podnosljivim, vredi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...