Jump to content
IGNORED

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

Ne otvaraj komentare na ovu vest na B92, dzabe ces zivce gubiti. Ne osecaju se odgovorno i ne smatraju da se nesto strasno desilo
ja se bogami osecam odgovorno. u prvom postu na ovoj temi sam se najstrasnije izlupetao da to mozda i nije tako strasno, eto, drzava im ne pomaze, sa dzankijima mora okrutno itd...jebalo me licno iskustvo sa narkomanima. licno iskustvo je neprijatelj objektivnosti. hvala kurcu da sam seo i porazmislio o temi odmah posle tog posta.inace sada cemo videti da zivimo okruzeni monstrumima. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

a ja baš čitao komentare po kuriru, presum rtsu i blicu i zacudio se kako nema tog stava "ubij zakolji da narkoman ne postoji"... izgleda da su se tek sada probudili

Link to comment

I meni se čini da su takvi komentari vrlo retki. Izgleda im došlo iz d..a u glavu.Inače, meni je onaj slučaj sa Crnom Rekom bio paradigma uspona fašizma na jednom mirko-primeru. Očajni ljudi iznevereni od strane institucija na kraju poveravaju rođenu decu ludaku sa "čvrstom rukom". Pa da, tako to biva.

Edited by Syme
Link to comment

Naravno, ima i ovakvih koji smatraju da je u pitanju preemptive strike:

Ubica naravno mora da odgovara za svoje nedelo i tu se svi slazemo. Sto se pak narkomanije tice, to je bolest obesti i bezobrazluka i tu pravog leka nema. Sada se postavlja pitanje sta je manje lose: Ubiti narkomana ili biti ubijen od strane istog u trenutku kada on radi sve da bi dosao do doze? Razmislimo svi zajedno o tome...(Seljacina, 7. avgust 2012 09:22)
Link to comment
aj stvanro nemojte da ih kačite, moliću, na ppp dolazim zato što znam da tih samouverenih degenerika nema.
upravo, komentari na sajtovima su isti kao nekad pisma čitalaca Čik-a ili Starta, dakle nebulozni.
Link to comment

Jesu nebulozni, ali su prozor u svet, dodir sa realnošću. Kad bi nas hermetički zatvorili nekako na ovom forumu za kratko vreme bi pomislili da živimo u normalnom društvu.

Link to comment
odgovorih praslinu tri godine kasnije. nisam nikad videla taj post.
Нема везе што је од пре три године, ваља се подсетити са времена на време да се све што кажемо и урадимо памти и негде уписује и да ће пре или касније доћи наплата рачуна. Васо, хвала на поуци.Имао сам наркомане у својој непосредној близини. Нисам једини, има нас на форуму који смо та генерација, сигуран сам да знате о чему причам. После свега што сам доживео током бар двадесет година акања са наркоманима и дилерима не могу хероин да посматрам као друштвени феномен. Дилере хероина бих убијао, да могу. Знам да то није исправан став и лоше ми је од када сам прочитао вест, све замишљам овог са крвавом шипком и оног другог са располућеном лобањом, али да неко постави дугме пред мене и каже "притисни га и сви садашњи и будући дилери допа ће да умру" ја бих га и данас притиснуо. Изврнуло би се и пар мојих бивших пријатеља и бар један садашњи (када је стрејт), али притиснуо бих. И није, Симе, то никакав фашизам. То је мој очај и моја немоћ.
Link to comment

Prasline, odakle ideja da je ovaj nesrecnik bio diler? To sto je osvedoceni batinas pretpostavio da je ovaj uneo drogu u kamp, pa jos ucitao da je uneo sa namerom da je preprodaje?

Edited by pacey defender
Link to comment

Presao sam preko par komentara i delovali su normalno ALI... pogledati plusice i minusice. Ili cela Srbija svrsava na ovo ubistvo ili je SPC omladina dobro organizovana.

Edited by Shan Jan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...